MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski

Jesteś tutaj: Rozgrywki » Poprzednie sezony » SuperLiga 2011/2012 » Terminarz
wtorek, 27 Cze 2017
SuperLiga 2011/2012

- 1. Kolejka 
piątek, 02 wrzesień 2011
17:30 FINFinepharm Polkowice-MKSMKS Lublin27:48 (13:19)
sobota, 03 wrzesień 2011
16:00 VISVistal Gdynia-POGPogoń Baltica Szczecin41:31 (22:15)
16:30 KIEKSS Kielce-STAStart Elbląg34:33 (17:18)
17:00 JELJelenia Góra-ZAGZagłębie Lubin20:41 (10:22)
17:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-RUCRuch Chorzów26:25 (14:14) Raport meczowy
niedziela, 04 wrzesień 2011
17:00 WROAZS AWF Wrocław-POLPolitechnika Koszalińska25:25 (10:13)
przejdź na górę
- 2. Kolejka 
sobota, 10 wrzesień 2011
16:00 RUCRuch Chorzów-WROAZS AWF Wrocław28:27 (11:15)
16:30 ZAGZagłębie Lubin-FINFinepharm Polkowice44:13 (24:6)
17:00 POGPogoń Baltica Szczecin-MKSMKS Lublin26:48 (12:23)
17:00 JELJelenia Góra-KIEKSS Kielce34:27 (13:13)
17:30 POLPolitechnika Koszalińska-VISVistal Gdynia27:28 (11:13)
20:00 STAStart Elbląg-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski24:27 (12:11) Raport meczowy
przejdź na górę
- 3. Kolejka 
sobota, 17 wrzesień 2011
16:00 FINFinepharm Polkowice-POGPogoń Baltica Szczecin22:36 (11:13)
18:00 WROAZS AWF Wrocław-STAStart Elbląg24:23 (12:13)
18:00 VISVistal Gdynia-RUCRuch Chorzów36:25 (19:14)
niedziela, 18 wrzesień 2011
18:00 MKSMKS Lublin-POLPolitechnika Koszalińska28:26 (13:16)
18:30 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-JELJelenia Góra34:24 (17:9) Raport meczowy
środa, 26 październik 2011
16:45 KIEKSS Kielce-ZAGZagłębie Lubin22:25 (8:11)
przejdź na górę
- 4. Kolejka 
poniedziałek, 26 wrzesień 2011
17:00 KIEKSS Kielce-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski29:27 (16:16) Raport meczowy
sobota, 01 październik 2011
16:00 RUCRuch Chorzów-MKSMKS Lublin25:31 (12:19)
16:00 JELJelenia Góra-WROAZS AWF Wrocław26:30 (15:15)
17:30 POLPolitechnika Koszalińska-FINFinepharm Polkowice36:16 (16:9)
19:00 ZAGZagłębie Lubin-POGPogoń Baltica Szczecin38:18 (20:9)
środa, 05 październik 2011
18:00 STAStart Elbląg-VISVistal Gdynia21:33 (13:15)
przejdź na górę
- 5. Kolejka 
sobota, 08 październik 2011
16:00 FINFinepharm Polkowice-RUCRuch Chorzów21:31 (11:13)
16:00 POGPogoń Baltica Szczecin-POLPolitechnika Koszalińska24:32 (14:19)
17:00 MKSMKS Lublin-STAStart Elbląg28:23 (17:16)
17:30 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-ZAGZagłębie Lubin29:37 (13:19) Raport meczowy
niedziela, 09 październik 2011
17:00 WROAZS AWF Wrocław-KIEKSS Kielce34:27 (16:11)
środa, 12 październik 2011
13:30 VISVistal Gdynia-JELJelenia Góra38:23 (18:10)
przejdź na górę
- 6. Kolejka 
środa, 12 październik 2011
16:00 RUCRuch Chorzów-POGPogoń Baltica Szczecin38:24 (21:11)
piątek, 14 październik 2011
20:35 KIEKSS Kielce-VISVistal Gdynia25:37 (11:17)
sobota, 15 październik 2011
16:00 JELJelenia Góra-MKSMKS Lublin29:43 (15:23)
16:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-WROAZS AWF Wrocław23:27 (13:11) Raport meczowy
17:00 STAStart Elbląg-FINFinepharm Polkowice38:24 (23:13)
19:00 ZAGZagłębie Lubin-POLPolitechnika Koszalińska39:18 (19:9)
przejdź na górę
- 7. Kolejka 
sobota, 29 październik 2011
16:00 VISVistal Gdynia-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski33:21 (19:7) Raport meczowy
16:00 FINFinepharm Polkowice-JELJelenia Góra20:29 (8:13)
17:30 POLPolitechnika Koszalińska-RUCRuch Chorzów37:25 (22:10)
18:30 WROAZS AWF Wrocław-ZAGZagłębie Lubin18:36 (5:18)
niedziela, 30 październik 2011
15:00 MKSMKS Lublin-KIEKSS Kielce32:29 (20:12)
16:00 POGPogoń Baltica Szczecin-STAStart Elbląg19:35 (9:20)
przejdź na górę
- 8. Kolejka 
środa, 02 listopad 2011
18:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-MKSMKS Lublin25:32 (12:19) Raport meczowy
sobota, 05 listopad 2011
00:00 ZAGZagłębie Lubin-RUCRuch Chorzów35:14 (18:4)
16:00 JELJelenia Góra-POGPogoń Baltica Szczecin32:18 (14:6)
17:00 STAStart Elbląg-POLPolitechnika Koszalińska30:29 (12:15)
18:00 WROAZS AWF Wrocław-VISVistal Gdynia18:32 (8:17)
niedziela, 06 listopad 2011
17:30 KIEKSS Kielce-FINFinepharm Polkowice35:29 (16:14)
przejdź na górę
- 9. Kolejka 
sobota, 12 listopad 2011
16:00 FINFinepharm Polkowice-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski21:31 (10:13) Raport meczowy
16:00 POGPogoń Baltica Szczecin-KIEKSS Kielce22:35 (14:15)
17:00 POLPolitechnika Koszalińska-JELJelenia Góra35:25 (17:10)
niedziela, 13 listopad 2011
16:00 RUCRuch Chorzów-STAStart Elbląg34:29 (22:15)
środa, 16 listopad 2011
17:30 MKSMKS Lublin-WROAZS AWF Wrocław34:22 (16:12)
18:00 VISVistal Gdynia-ZAGZagłębie Lubin22:24 (13:12)
przejdź na górę
- 10. Kolejka 
sobota, 19 listopad 2011
17:00 JELJelenia Góra-RUCRuch Chorzów30:30 (16:13)
17:00 KIEKSS Kielce-POLPolitechnika Koszalińska30:30 (14:16)
17:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-POGPogoń Baltica Szczecin36:21 (19:9) Raport meczowy
18:00 WROAZS AWF Wrocław-FINFinepharm Polkowice44:26 (21:9)
18:00 MKSMKS Lublin-VISVistal Gdynia35:32 (17:21)
19:00 ZAGZagłębie Lubin-STAStart Elbląg34:24 (17:9)
przejdź na górę
- 11. Kolejka 
sobota, 03 grudzień 2011
16:00 FINFinepharm Polkowice-VISVistal Gdynia21:34 (10:15)
16:00 POGPogoń Baltica Szczecin-WROAZS AWF Wrocław25:25 (13:17)
16:00 STAStart Elbląg-JELJelenia Góra28:29 (17:14)
17:00 POLPolitechnika Koszalińska-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski24:19 (10:9) Raport meczowy
niedziela, 04 grudzień 2011
17:00 RUCRuch Chorzów-KIEKSS Kielce27:25 (13:11)
wtorek, 06 grudzień 2011
18:00 MKSMKS Lublin-ZAGZagłębie Lubin23:36 (9:18)
przejdź na górę
- 12. Kolejka 
środa, 07 grudzień 2011
18:00 STAStart Elbląg-KIEKSS Kielce32:34 (15:16)
sobota, 10 grudzień 2011
16:30 ZAGZagłębie Lubin-JELJelenia Góra32:31 (16:14)
17:00 MKSMKS Lublin-FINFinepharm Polkowice43:13 (26:6)
17:00 POGPogoń Baltica Szczecin-VISVistal Gdynia20:29 (10:17)
17:30 POLPolitechnika Koszalińska-WROAZS AWF Wrocław29:21 (14:9)
niedziela, 11 grudzień 2011
18:00 RUCRuch Chorzów-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski28:21 (16:9) Raport meczowy
przejdź na górę
- 13. Kolejka 
sobota, 17 grudzień 2011
16:00 FINFinepharm Polkowice-ZAGZagłębie Lubin13:47 (8:21)
17:00 MKSMKS Lublin-POGPogoń Baltica Szczecin44:34 (22:18)
17:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-STAStart Elbląg29:25 (16:14) Raport meczowy
17:30 KIEKSS Kielce-JELJelenia Góra37:34 (15:17)
17:30 VISVistal Gdynia-POLPolitechnika Koszalińska29:29 (15:12)
18:30 WROAZS AWF Wrocław-RUCRuch Chorzów19:25 (9:10)
przejdź na górę
- 14. Kolejka 
sobota, 07 styczeń 2012
16:00 JELJelenia Góra-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski29:25 (17:10) Raport meczowy
17:00 POGPogoń Baltica Szczecin-FINFinepharm Polkowice27:17 (11:9)
17:30 POLPolitechnika Koszalińska-MKSMKS Lublin31:31 (18:18)
18:00 RUCRuch Chorzów-VISVistal Gdynia31:25 (17:14)
19:00 ZAGZagłębie Lubin-KIEKSS Kielce33:27 (15:14)
niedziela, 08 styczeń 2012
18:30 STAStart Elbląg-WROAZS AWF Wrocław36:23 (16:8)
przejdź na górę
- 15. Kolejka 
piątek, 13 styczeń 2012
18:00 FINFinepharm Polkowice-POLPolitechnika Koszalińska22:39 (13:22)
sobota, 14 styczeń 2012
17:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-KIEKSS Kielce29:28 (14:16) Raport meczowy
17:00 POGPogoń Baltica Szczecin-ZAGZagłębie Lubin26:30 (8:15)
17:30 MKSMKS Lublin-RUCRuch Chorzów38:21 (16:14)
18:00 VISVistal Gdynia-STAStart Elbląg37:25 (20:11)
niedziela, 15 styczeń 2012
17:00 WROAZS AWF Wrocław-JELJelenia Góra24:27 (11:13)
przejdź na górę
- 16. Kolejka 
środa, 18 styczeń 2012
16:00 JELJelenia Góra-VISVistal Gdynia26:35 (18:16)
17:00 RUCRuch Chorzów-FINFinepharm Polkowice26:21 (15:7)
17:00 ZAGZagłębie Lubin-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski32:22 (13:9) Raport meczowy
17:30 POLPolitechnika Koszalińska-POGPogoń Baltica Szczecin35:26 (19:10)
18:00 STAStart Elbląg-MKSMKS Lublin30:40 (17:20)
czwartek, 19 styczeń 2012
20:00 KIEKSS Kielce-WROAZS AWF Wrocław32:20 (11:8)
przejdź na górę
- 17. Kolejka 
sobota, 21 styczeń 2012
16:00 FINFinepharm Polkowice-STAStart Elbląg20:36 (9:21)
17:00 POGPogoń Baltica Szczecin-RUCRuch Chorzów17:32 (9:16)
niedziela, 22 styczeń 2012
17:00 MKSMKS Lublin-JELJelenia Góra44:24 (20:13)
17:40 POLPolitechnika Koszalińska-ZAGZagłębie Lubin17:26 (8:12)
18:00 VISVistal Gdynia-KIEKSS Kielce35:28 (19:15)
18:00 WROAZS AWF Wrocław-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski31:29 (16:16) Raport meczowy
przejdź na górę
- 18. Kolejka 
sobota, 28 styczeń 2012
16:00 JELJelenia Góra-FINFinepharm Polkowice37:23 (16:13)
17:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-VISVistal Gdynia24:29 (15:12) Raport meczowy
17:00 ZAGZagłębie Lubin-WROAZS AWF Wrocław38:20 (20:5)
17:00 KIEKSS Kielce-MKSMKS Lublin25:33 (11:14)
17:00 STAStart Elbląg-POGPogoń Baltica Szczecin33:22 (21:11)
18:00 RUCRuch Chorzów-POLPolitechnika Koszalińska22:24 (14:13)
przejdź na górę
- 19. Kolejka 
środa, 01 luty 2012
17:30 RUCRuch Chorzów-ZAGZagłębie Lubin24:21 (12:8)
17:30 POLPolitechnika Koszalińska-STAStart Elbląg24:30 (9:14)
sobota, 04 luty 2012
16:00 VISVistal Gdynia-WROAZS AWF Wrocław26:20 (12:12)
16:00 FINFinepharm Polkowice-KIEKSS Kielce24:42 (12:21)
17:00 MKSMKS Lublin-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski29:24 (14:14) Raport meczowy
17:00 POGPogoń Baltica Szczecin-JELJelenia Góra31:34 (15:18)
przejdź na górę
- 20. Kolejka 
sobota, 11 luty 2012
17:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-FINFinepharm Polkowice40:25 (20:14) Raport meczowy
17:00 KIEKSS Kielce-POGPogoń Baltica Szczecin31:21 (12:12)
17:00 STAStart Elbląg-RUCRuch Chorzów26:21 (9:12)
18:00 WROAZS AWF Wrocław-MKSMKS Lublin23:28 (12:14)
niedziela, 12 luty 2012
16:00 JELJelenia Góra-POLPolitechnika Koszalińska22:23 (13:12)
środa, 15 luty 2012
17:00 ZAGZagłębie Lubin-VISVistal Gdynia19:28 (11:14)
przejdź na górę
- 21. Kolejka 
sobota, 18 luty 2012
16:00 FINFinepharm Polkowice-WROAZS AWF Wrocław0:10walkower
17:00 POGPogoń Baltica Szczecin-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski28:26 (10:11) Raport meczowy
17:00 STAStart Elbląg-ZAGZagłębie Lubin26:29 (11:15)
18:00 RUCRuch Chorzów-JELJelenia Góra26:28 (13:15)
18:00 POLPolitechnika Koszalińska-KIEKSS Kielce23:23 (11:10)
18:30 VISVistal Gdynia-MKSMKS Lublin35:27 (21:13)
przejdź na górę
- 22. Kolejka 
piątek, 24 luty 2012
20:30 ZAGZagłębie Lubin-MKSMKS Lublin24:22 (11:15)
sobota, 25 luty 2012
15:00 KIEKSS Kielce-RUCRuch Chorzów26:27 (15:12)
17:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-POLPolitechnika Koszalińska23:15 (13:6) Raport meczowy
18:00 WROAZS AWF Wrocław-POGPogoń Baltica Szczecin20:21 (12:10)
18:00 JELJelenia Góra-STAStart Elbląg25:30 (12:17)
niedziela, 26 luty 2012
17:00 VISVistal Gdynia-FINFinepharm Polkowice35:11 (17:4)
przejdź na górę
- 23. Kolejka 
sobota, 03 marzec 2012
17:00 STAStart Elbląg-WROAZS AWF Wrocław26:27 (15:12)
niedziela, 04 marzec 2012
14:30 FINFinepharm Polkowice-POGPogoń Baltica Szczecin20:34 (12:13)
przejdź na górę
- 24. Kolejka 
sobota, 10 marzec 2012
18:00 WROAZS AWF Wrocław-FINFinepharm Polkowice40:21 (21:10)
niedziela, 11 marzec 2012
17:00 STAStart Elbląg-POGPogoń Baltica Szczecin24:23 (14:14)
przejdź na górę
- 25. Kolejka 
sobota, 14 kwiecień 2012
18:00 POGPogoń Baltica Szczecin-WROAZS AWF Wrocław28:27 (12:13)
czwartek, 19 kwiecień 2012
19:00 FINFinepharm Polkowice-STAStart Elbląg-:-
przejdź na górę
- 26. Kolejka 
piątek, 20 kwiecień 2012
19:00 WROAZS AWF Wrocław-STAStart Elbląg19:24 (14:11)
sobota, 21 kwiecień 2012
17:30 POGPogoń Baltica Szczecin-FINFinepharm Polkowice34:12 (17:5)
przejdź na górę
- 27. Kolejka 
sobota, 28 kwiecień 2012
12:30 FINFinepharm Polkowice-WROAZS AWF Wrocław21:41 (8:16)
16:00 POGPogoń Baltica Szczecin-STAStart Elbląg19:22 (6:7)
przejdź na górę
- 28. Kolejka 
niedziela, 29 kwiecień 2012
19:00 STAStart Elbląg-FINFinepharm Polkowice34:22 (18:7)
sobota, 05 maj 2012
18:00 WROAZS AWF Wrocław-POGPogoń Baltica Szczecin26:26 (11:14)
przejdź na górę

Sponsorzy

Współpraca

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Akceptuję pliki cookies z tej witryny.