MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski

Jesteś tutaj: Rozgrywki » Poprzednie sezony » SuperLiga 2010/2011 » Terminarz
czwartek, 25 Maj 2017
SuperLiga 2010/2011

- 1. Kolejka 
sobota, 04 wrzesień 2010
17:00 VISVistal Gdynia-JELJelenia Góra41:21 (24:12)
17:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-STAStart Elbląg26:22 (12:14) Raport meczowy
17:30 POLPolitechnika Koszalińska-MKSMKS Lublin30:33 (14:13)
19:00 ZAGZagłębie Lubin-KIEKSS Kielce35:20 (17:11)
niedziela, 05 wrzesień 2010
11:00 ZGOZgoda Ruda Śląska-Bielszowice-RUCRuch Chorzów27:27 (11:15)
17:00 SAMSambor Tczew -WROAZS AWF Wrocław19:27 (13:12)
przejdź na górę
- 2. Kolejka 
sobota, 11 wrzesień 2010
17:00 JELJelenia Góra-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski29:32 (16:18) Raport meczowy
17:00 RUCRuch Chorzów-SAMSambor Tczew 26:18 (12:10)
17:00 KIEKSS Kielce-ZGOZgoda Ruda Śląska-Bielszowice25:23 (12:11)
17:30 POLPolitechnika Koszalińska-ZAGZagłębie Lubin26:32 (10:16)
niedziela, 12 wrzesień 2010
17:30 MKSMKS Lublin-STAStart Elbląg35:30 (17:16)
18:00 WROAZS AWF Wrocław-VISVistal Gdynia22:26 (13:8)
przejdź na górę
- 3. Kolejka 
sobota, 18 wrzesień 2010
16:00 ZGOZgoda Ruda Śląska-Bielszowice-POLPolitechnika Koszalińska22:31 (11:16)
17:00 KIEKSS Kielce-SAMSambor Tczew 41:24 (21:12)
17:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-WROAZS AWF Wrocław26:18 (16:9) Raport meczowy
17:00 STAStart Elbląg-JELJelenia Góra39:23 (17:13)
niedziela, 19 wrzesień 2010
17:30 VISVistal Gdynia-RUCRuch Chorzów28:23 (14:7)
środa, 06 październik 2010
19:00 ZAGZagłębie Lubin-MKSMKS Lublin25:23 (12:16)
przejdź na górę
- 4. Kolejka 
sobota, 02 październik 2010
15:00 RUCRuch Chorzów-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski16:32 (10:15) Raport meczowy
17:00 WROAZS AWF Wrocław-STAStart Elbląg19:32 (7:16)
17:00 KIEKSS Kielce-VISVistal Gdynia23:41 (12:20)
17:30 MKSMKS Lublin-JELJelenia Góra39:34 (21:15)
17:30 POLPolitechnika Koszalińska-SAMSambor Tczew 31:21 (18:12)
19:00 ZAGZagłębie Lubin-ZGOZgoda Ruda Śląska-Bielszowice32:27 (16:13)
przejdź na górę
- 5. Kolejka 
sobota, 09 październik 2010
16:00 ZGOZgoda Ruda Śląska-Bielszowice-MKSMKS Lublin28:32 (15:16)
16:00 JELJelenia Góra-WROAZS AWF Wrocław25:22 (15:13)
17:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-KIEKSS Kielce40:28 (21:13) Raport meczowy
17:00 STAStart Elbląg-RUCRuch Chorzów34:22 (21:12)
19:00 ZAGZagłębie Lubin-SAMSambor Tczew 40:26 (21:15)
niedziela, 10 październik 2010
15:00 VISVistal Gdynia-POLPolitechnika Koszalińska29:15 (14:12)
przejdź na górę
- 6. Kolejka 
środa, 13 październik 2010
19:00 ZAGZagłębie Lubin-VISVistal Gdynia27:26 (15:16)
sobota, 16 październik 2010
15:00 MKSMKS Lublin-WROAZS AWF Wrocław29:17 (15:5)
16:00 ZGOZgoda Ruda Śląska-Bielszowice-SAMSambor Tczew 35:24 (18:10)
17:00 KIEKSS Kielce-STAStart Elbląg29:29 (14:18)
17:30 POLPolitechnika Koszalińska-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski26:26 (12:12) Raport meczowy
środa, 20 październik 2010
17:00 RUCRuch Chorzów-JELJelenia Góra35:33 (21:15)
przejdź na górę
- 7. Kolejka 
środa, 20 październik 2010
17:00 ZGOZgoda Ruda Śląska-Bielszowice-VISVistal Gdynia25:25 (17:13)
sobota, 23 październik 2010
16:30 JELJelenia Góra-KIEKSS Kielce34:32 (19:18)
17:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-ZAGZagłębie Lubin20:21 (7:11) Raport meczowy
17:30 POLPolitechnika Koszalińska-STAStart Elbląg26:22 (13:10)
niedziela, 24 październik 2010
17:00 SAMSambor Tczew -MKSMKS Lublin24:33 (8:18)
17:00 WROAZS AWF Wrocław-RUCRuch Chorzów19:22 (13:9)
przejdź na górę
- 8. Kolejka 
sobota, 06 listopad 2010
15:00 POLPolitechnika Koszalińska-JELJelenia Góra34:26 (18:13)
16:00 ZGOZgoda Ruda Śląska-Bielszowice-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski30:30 (16:15) Raport meczowy
17:00 KIEKSS Kielce-WROAZS AWF Wrocław23:23 (13:16)
17:00 ZAGZagłębie Lubin-STAStart Elbląg29:29 (13:16)
17:30 MKSMKS Lublin-RUCRuch Chorzów33:30 (18:14)
niedziela, 07 listopad 2010
16:00 SAMSambor Tczew -VISVistal Gdynia14:42 (8:21)
przejdź na górę
- 9. Kolejka 
środa, 10 listopad 2010
17:30 JELJelenia Góra-ZAGZagłębie Lubin30:39 (17:18)
sobota, 13 listopad 2010
16:00 RUCRuch Chorzów-KIEKSS Kielce31:26 (17:10)
17:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-SAMSambor Tczew 35:23 (20:12) Raport meczowy
17:00 STAStart Elbląg-ZGOZgoda Ruda Śląska-Bielszowice29:28 (17:17)
17:00 WROAZS AWF Wrocław-POLPolitechnika Koszalińska26:29 (13:16)
niedziela, 14 listopad 2010
17:30 VISVistal Gdynia-MKSMKS Lublin28:28 (13:13)
przejdź na górę
- 10. Kolejka 
środa, 17 listopad 2010
17:00 ZAGZagłębie Lubin-WROAZS AWF Wrocław32:20 (16:8)
sobota, 20 listopad 2010
16:00 POLPolitechnika Koszalińska-RUCRuch Chorzów25:20 (13:9)
16:00 ZGOZgoda Ruda Śląska-Bielszowice-JELJelenia Góra34:28 (18:17)
17:00 SAMSambor Tczew -STAStart Elbląg26:40 (14:21)
niedziela, 21 listopad 2010
17:40 VISVistal Gdynia-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski27:22 (16:15) Raport meczowy
środa, 15 grudzień 2010
18:00 MKSMKS Lublin-KIEKSS Kielce36:24 (23:15)
przejdź na górę
- 11. Kolejka 
środa, 08 grudzień 2010
17:00 STAStart Elbląg-VISVistal Gdynia27:28 (14:15)
sobota, 11 grudzień 2010
12:00 WROAZS AWF Wrocław-ZGOZgoda Ruda Śląska-Bielszowice25:16 (10:8)
17:00 JELJelenia Góra-SAMSambor Tczew 36:30 (18:12)
17:00 RUCRuch Chorzów-ZAGZagłębie Lubin28:31 (13:13)
17:40 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-MKSMKS Lublin30:29 (14:16) Raport meczowy
niedziela, 12 grudzień 2010
14:00 KIEKSS Kielce-POLPolitechnika Koszalińska30:24 (16:11)
przejdź na górę
- 12. Kolejka 
sobota, 18 grudzień 2010
17:00 KIEKSS Kielce-ZAGZagłębie Lubin24:30 (9:17)
17:00 WROAZS AWF Wrocław-SAMSambor Tczew 30:20 (17:10)
17:00 STAStart Elbląg-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski30:26 (19:12) Raport meczowy
17:30 MKSMKS Lublin-POLPolitechnika Koszalińska33:30 (17:17)
niedziela, 19 grudzień 2010
17:00 RUCRuch Chorzów-ZGOZgoda Ruda Śląska-Bielszowice35:24 (17:13)
17:00 JELJelenia Góra-VISVistal Gdynia26:33 (8:19)
przejdź na górę
- 13. Kolejka 
sobota, 08 styczeń 2011
00:00 ZGOZgoda Ruda Śląska-Bielszowice-KIEKSS Kielce0:10walkower
17:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-JELJelenia Góra34:22 (16:12) Raport meczowy
17:00 SAMSambor Tczew -RUCRuch Chorzów27:34 (13:14)
19:00 ZAGZagłębie Lubin-POLPolitechnika Koszalińska34:25 (17:17)
niedziela, 09 styczeń 2011
17:00 VISVistal Gdynia-WROAZS AWF Wrocław35:22 (15:12)
19:30 STAStart Elbląg-MKSMKS Lublin25:23 (10:14)
przejdź na górę
- 14. Kolejka 
sobota, 15 styczeń 2011
00:00 POLPolitechnika Koszalińska-ZGOZgoda Ruda Śląska-Bielszowice10:0walkower
16:00 RUCRuch Chorzów-VISVistal Gdynia27:33 (16:20)
16:00 JELJelenia Góra-STAStart Elbląg28:29 (12:19)
17:00 WROAZS AWF Wrocław-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski23:21 (16:11) Raport meczowy
17:30 MKSMKS Lublin-ZAGZagłębie Lubin24:26 (11:14)
niedziela, 16 styczeń 2011
17:00 SAMSambor Tczew -KIEKSS Kielce24:32 (9:16)
przejdź na górę
- 15. Kolejka 
wtorek, 18 styczeń 2011
18:00 VISVistal Gdynia-KIEKSS Kielce40:22 (24:5)
środa, 19 styczeń 2011
00:00 ZGOZgoda Ruda Śląska-Bielszowice-ZAGZagłębie Lubin0:10walkower
17:00 JELJelenia Góra-MKSMKS Lublin34:38 (17:17)
17:00 SAMSambor Tczew -POLPolitechnika Koszalińska24:38 (9:19)
18:00 STAStart Elbląg-WROAZS AWF Wrocław31:29 (13:14)
18:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-RUCRuch Chorzów25:18 (12:10) Raport meczowy
przejdź na górę
- 16. Kolejka 
sobota, 22 styczeń 2011
00:00 MKSMKS Lublin-ZGOZgoda Ruda Śląska-Bielszowice10:0walkower
16:00 RUCRuch Chorzów-STAStart Elbląg25:25 (10:16)
17:00 KIEKSS Kielce-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski37:42 (12:21) Raport meczowy
niedziela, 23 styczeń 2011
17:00 WROAZS AWF Wrocław-JELJelenia Góra33:30 (17:15)
17:30 POLPolitechnika Koszalińska-VISVistal Gdynia29:33 (18:17)
piątek, 28 styczeń 2011
17:00 SAMSambor Tczew -ZAGZagłębie Lubin24:35 (11:19)
przejdź na górę
- 17. Kolejka 
sobota, 29 styczeń 2011
00:00 SAMSambor Tczew -ZGOZgoda Ruda Śląska-Bielszowice10:0walkower
17:00 WROAZS AWF Wrocław-MKSMKS Lublin25:42 (12:21)
17:00 JELJelenia Góra-RUCRuch Chorzów29:28 (15:13)
17:00 STAStart Elbląg-KIEKSS Kielce35:33 (19:15)
17:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-POLPolitechnika Koszalińska27:35 (13:17) Raport meczowy
niedziela, 30 styczeń 2011
19:30 VISVistal Gdynia-ZAGZagłębie Lubin21:30 (11:12)
przejdź na górę
- 18. Kolejka 
sobota, 05 luty 2011
00:00 VISVistal Gdynia-ZGOZgoda Ruda Śląska-Bielszowice10:0walkower
16:00 RUCRuch Chorzów-WROAZS AWF Wrocław25:25 (12:13)
17:00 ZAGZagłębie Lubin-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski28:24 (13:13) Raport meczowy
17:00 KIEKSS Kielce-JELJelenia Góra30:34 (12:17)
17:30 MKSMKS Lublin-SAMSambor Tczew 45:13 (25:7)
17:40 STAStart Elbląg-POLPolitechnika Koszalińska20:32 (12:15)
przejdź na górę
- 19. Kolejka 
czwartek, 10 luty 2011
20:30 STAStart Elbląg-ZAGZagłębie Lubin19:30 (9:16)
sobota, 12 luty 2011
00:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-ZGOZgoda Ruda Śląska-Bielszowice10:0walkower
17:00 WROAZS AWF Wrocław-KIEKSS Kielce23:28 (10:17)
17:00 JELJelenia Góra-POLPolitechnika Koszalińska30:35 (11:20)
18:00 RUCRuch Chorzów-MKSMKS Lublin26:36 (11:15)
poniedziałek, 14 luty 2011
18:00 VISVistal Gdynia-SAMSambor Tczew 47:22 (25:13)
przejdź na górę
- 20. Kolejka 
sobota, 19 luty 2011
00:00 ZGOZgoda Ruda Śląska-Bielszowice-STAStart Elbląg0:10walkower
17:00 SAMSambor Tczew -PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski27:41 (15:22) Raport meczowy
17:00 ZAGZagłębie Lubin-JELJelenia Góra42:21 (23:7)
17:30 POLPolitechnika Koszalińska-WROAZS AWF Wrocław22:21 (11:9)
18:00 KIEKSS Kielce-RUCRuch Chorzów28:23 (13:14)
20:00 MKSMKS Lublin-VISVistal Gdynia35:29 (19:16)
przejdź na górę
- 21. Kolejka 
sobota, 26 luty 2011
00:00 JELJelenia Góra-ZGOZgoda Ruda Śląska-Bielszowice10:0walkower
17:00 KIEKSS Kielce-MKSMKS Lublin23:40 (14:21)
17:00 WROAZS AWF Wrocław-ZAGZagłębie Lubin22:34 (12:20)
17:00 STAStart Elbląg-SAMSambor Tczew 36:30 (21:13)
17:30 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-VISVistal Gdynia25:28 (17:15) Raport meczowy
18:00 RUCRuch Chorzów-POLPolitechnika Koszalińska38:24 (21:13)
przejdź na górę
- 22. Kolejka 
sobota, 05 marzec 2011
00:00 ZGOZgoda Ruda Śląska-Bielszowice-WROAZS AWF Wrocław0:10walkower
17:00 VISVistal Gdynia-STAStart Elbląg37:28 (19:17)
17:00 SAMSambor Tczew -JELJelenia Góra30:41 (14:21)
17:00 ZAGZagłębie Lubin-RUCRuch Chorzów33:19 (16:8)
17:30 MKSMKS Lublin-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski37:30 (17:14) Raport meczowy
17:30 POLPolitechnika Koszalińska-KIEKSS Kielce28:25 (13:9)
przejdź na górę
- 23. Kolejka 
sobota, 19 marzec 2011
00:00 ZGOZgoda Ruda Śląska-Bielszowice-SAMSambor Tczew 0:10walkower
17:00 WROAZS AWF Wrocław-JELJelenia Góra33:30 (18:13)
przejdź na górę
- 24. Kolejka 
sobota, 26 marzec 2011
00:00 JELJelenia Góra-ZGOZgoda Ruda Śląska-Bielszowice10:0walkower
17:00 WROAZS AWF Wrocław-SAMSambor Tczew 42:24 (20:11)
przejdź na górę
- 25. Kolejka 
sobota, 02 kwiecień 2011
00:00 ZGOZgoda Ruda Śląska-Bielszowice-WROAZS AWF Wrocław0:10walkower
17:00 SAMSambor Tczew -JELJelenia Góra21:24 (15:10)
przejdź na górę
- 26. Kolejka 
sobota, 09 kwiecień 2011
00:00 SAMSambor Tczew -ZGOZgoda Ruda Śląska-Bielszowice10:0walkower
16:00 JELJelenia Góra-WROAZS AWF Wrocław30:25 (14:12)
przejdź na górę
- 27. Kolejka 
sobota, 16 kwiecień 2011
00:00 ZGOZgoda Ruda Śląska-Bielszowice-JELJelenia Góra0:10walkower
17:00 SAMSambor Tczew -WROAZS AWF Wrocław24:30 (14:14)
przejdź na górę
- 28. Kolejka 
sobota, 07 maj 2011
00:00 WROAZS AWF Wrocław-ZGOZgoda Ruda Śląska-Bielszowice10:0walkower
17:00 JELJelenia Góra-SAMSambor Tczew 28:25 (14:14)
przejdź na górę

Sponsorzy

Współpraca

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Akceptuję pliki cookies z tej witryny.