MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski

Jesteś tutaj: Rozgrywki » Poprzednie sezony » Ekstraklasa 2009/2010 » Terminarz
wtorek, 27 Cze 2017
Ekstraklasa 2009/2010

- 1. Kolejka 
sobota, 05 wrzesień 2009
16:00 ZGOZgoda Ruda Śląska-Bielszowice-VISVistal Gdynia23:31 (12:15)
17:00 JELJelenia Góra-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski22:38 (13:18) Raport meczowy
17:00 ZAGZagłębie Lubin-RUCRuch Chorzów34:24 (19:14)
17:00 OLKSPR Olkusz-KIEKSS Kielce26:17 (11:7)
19:00 MKSMKS Lublin-POLPolitechnika Koszalińska41:24 (16:12)
niedziela, 06 wrzesień 2009
15:00 WROAZS AWF Wrocław-STAStart Elbląg23:31 (10:18)
przejdź na górę
- 2. Kolejka 
sobota, 12 wrzesień 2009
17:00 KIEKSS Kielce-ZGOZgoda Ruda Śląska-Bielszowice29:34 (12:18)
17:00 STAStart Elbląg-MKSMKS Lublin22:33 (12:15)
17:00 JELJelenia Góra-WROAZS AWF Wrocław29:33 (13:19)
niedziela, 13 wrzesień 2009
17:00 RUCRuch Chorzów-OLKSPR Olkusz26:19 (15:8)
17:10 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-VISVistal Gdynia24:23 (10:14) Raport meczowy
17:30 POLPolitechnika Koszalińska-ZAGZagłębie Lubin32:33 (16:16)
przejdź na górę
- 3. Kolejka 
piątek, 18 wrzesień 2009
17:00 JELJelenia Góra-MKSMKS Lublin21:38 (11:21)
sobota, 19 wrzesień 2009
15:00 VISVistal Gdynia-KIEKSS Kielce45:20 (21:11)
17:00 OLKSPR Olkusz-POLPolitechnika Koszalińska19:25 (9:11)
19:00 WROAZS AWF Wrocław-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski18:34 (11:15) Raport meczowy
19:00 ZAGZagłębie Lubin-STAStart Elbląg28:21 (14:8)
sobota, 26 wrzesień 2009
16:00 ZGOZgoda Ruda Śląska-Bielszowice-RUCRuch Chorzów33:23 (19:9)
przejdź na górę
- 4. Kolejka 
czwartek, 17 wrzesień 2009
17:30 WROAZS AWF Wrocław-MKSMKS Lublin23:27 (16:18)
sobota, 03 październik 2009
15:30 STAStart Elbląg-OLKSPR Olkusz32:19 (14:9)
16:00 RUCRuch Chorzów-VISVistal Gdynia29:26 (16:12)
17:00 JELJelenia Góra-ZAGZagłębie Lubin15:36 (9:13)
17:30 POLPolitechnika Koszalińska-ZGOZgoda Ruda Śląska-Bielszowice26:28 (12:16)
niedziela, 04 październik 2009
17:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-KIEKSS Kielce32:23 (18:9) Raport meczowy
przejdź na górę
- 5. Kolejka 
środa, 07 październik 2009
17:00 ZAGZagłębie Lubin-WROAZS AWF Wrocław36:21 (20:13)
17:00 ZGOZgoda Ruda Śląska-Bielszowice-STAStart Elbląg35:25 (19:14)
17:00 VISVistal Gdynia-POLPolitechnika Koszalińska26:27 (12:14)
17:00 KIEKSS Kielce-RUCRuch Chorzów23:28 (14:13)
19:00 OLKSPR Olkusz-JELJelenia Góra24:23 (12:11)
czwartek, 08 październik 2009
18:15 MKSMKS Lublin-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski25:22 (12:15) Raport meczowy
przejdź na górę
- 6. Kolejka 
sobota, 24 październik 2009
16:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-RUCRuch Chorzów25:25 (12:13) Raport meczowy
17:00 JELJelenia Góra-ZGOZgoda Ruda Śląska-Bielszowice28:29 (14:15)
17:30 POLPolitechnika Koszalińska-KIEKSS Kielce30:21 (17:11)
niedziela, 25 październik 2009
12:00 WROAZS AWF Wrocław-OLKSPR Olkusz31:17 (12:6)
14:00 VISVistal Gdynia-STAStart Elbląg34:25 (20:14)
17:30 MKSMKS Lublin-ZAGZagłębie Lubin28:23 (14:10)
przejdź na górę
- 7. Kolejka 
środa, 28 październik 2009
17:00 ZAGZagłębie Lubin-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski34:26 (16:13) Raport meczowy
17:00 ZGOZgoda Ruda Śląska-Bielszowice-WROAZS AWF Wrocław29:25 (13:18)
17:00 KIEKSS Kielce-STAStart Elbląg26:38 (14:21)
17:00 RUCRuch Chorzów-POLPolitechnika Koszalińska27:25 (12:17)
18:00 VISVistal Gdynia-JELJelenia Góra40:31 (21:19)
czwartek, 29 październik 2009
19:00 OLKSPR Olkusz-MKSMKS Lublin15:37 (8:13)
przejdź na górę
- 8. Kolejka 
środa, 04 listopad 2009
18:00 ZAGZagłębie Lubin-OLKSPR Olkusz30:13 (12:6)
sobota, 07 listopad 2009
17:00 JELJelenia Góra-KIEKSS Kielce36:27 (15:15)
17:40 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-POLPolitechnika Koszalińska33:21 (15:13) Raport meczowy
18:15 STAStart Elbląg-RUCRuch Chorzów23:27 (14:8)
niedziela, 08 listopad 2009
18:00 WROAZS AWF Wrocław-VISVistal Gdynia25:38 (9:20)
środa, 11 listopad 2009
18:00 MKSMKS Lublin-ZGOZgoda Ruda Śląska-Bielszowice27:19 (9:10)
przejdź na górę
- 9. Kolejka 
sobota, 14 listopad 2009
15:00 POLPolitechnika Koszalińska-STAStart Elbląg30:32 (16:18)
16:00 ZGOZgoda Ruda Śląska-Bielszowice-ZAGZagłębie Lubin31:33 (13:22)
17:00 OLKSPR Olkusz-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski16:24 (7:9) Raport meczowy
17:00 KIEKSS Kielce-WROAZS AWF Wrocław22:21 (11:9)
17:00 RUCRuch Chorzów-JELJelenia Góra33:26 (15:13)
niedziela, 15 listopad 2009
17:40 VISVistal Gdynia-MKSMKS Lublin26:27 (12:14)
przejdź na górę
- 10. Kolejka 
sobota, 28 listopad 2009
16:00 JELJelenia Góra-POLPolitechnika Koszalińska31:36 (14:19)
17:00 OLKSPR Olkusz-ZGOZgoda Ruda Śląska-Bielszowice20:27 (11:13)
17:30 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-STAStart Elbląg34:30 (19:15) Raport meczowy
niedziela, 29 listopad 2009
18:00 WROAZS AWF Wrocław-RUCRuch Chorzów23:19 (14:12)
18:00 MKSMKS Lublin-KIEKSS Kielce40:25 (21:12)
środa, 09 grudzień 2009
18:00 ZAGZagłębie Lubin-VISVistal Gdynia35:23 (22:10)
przejdź na górę
- 11. Kolejka 
sobota, 05 grudzień 2009
16:00 ZGOZgoda Ruda Śląska-Bielszowice-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski26:17 (15:8) Raport meczowy
16:00 STAStart Elbląg-JELJelenia Góra27:28 (15:14)
16:30 VISVistal Gdynia-OLKSPR Olkusz27:14 (14:8)
17:00 KIEKSS Kielce-ZAGZagłębie Lubin21:34 (12:18)
17:30 POLPolitechnika Koszalińska-WROAZS AWF Wrocław30:20 (15:10)
17:40 RUCRuch Chorzów-MKSMKS Lublin20:33 (9:19)
przejdź na górę
- 12. Kolejka 
sobota, 12 grudzień 2009
16:00 RUCRuch Chorzów-ZAGZagłębie Lubin24:37 (13:21)
16:00 STAStart Elbląg-WROAZS AWF Wrocław27:25 (14:9)
17:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-JELJelenia Góra40:20 (17:11) Raport meczowy
17:00 KIEKSS Kielce-OLKSPR Olkusz29:25 (14:13)
17:30 VISVistal Gdynia-ZGOZgoda Ruda Śląska-Bielszowice35:22 (16:10)
17:30 POLPolitechnika Koszalińska-MKSMKS Lublin23:34 (11:19)
przejdź na górę
- 13. Kolejka 
sobota, 19 grudzień 2009
16:00 ZGOZgoda Ruda Śląska-Bielszowice-KIEKSS Kielce36:24 (16:14)
17:00 MKSMKS Lublin-STAStart Elbląg36:27 (15:14)
17:00 OLKSPR Olkusz-RUCRuch Chorzów21:23 (15:11)
17:30 VISVistal Gdynia-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski25:26 (11:16) Raport meczowy
niedziela, 20 grudzień 2009
17:00 WROAZS AWF Wrocław-JELJelenia Góra32:28 (13:12)
17:00 ZAGZagłębie Lubin-POLPolitechnika Koszalińska26:24 (12:12)
przejdź na górę
- 14. Kolejka 
sobota, 09 styczeń 2010
16:00 KIEKSS Kielce-VISVistal Gdynia24:35 (11:24)
16:30 POLPolitechnika Koszalińska-OLKSPR Olkusz32:15 (17:9)
17:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-WROAZS AWF Wrocław26:21 (15:9) Raport meczowy
17:00 STAStart Elbląg-ZAGZagłębie Lubin27:34 (11:14)
17:30 MKSMKS Lublin-JELJelenia Góra43:16 (21:5)
17:30 RUCRuch Chorzów-ZGOZgoda Ruda Śląska-Bielszowice28:27 (18:11)
przejdź na górę
- 15. Kolejka 
sobota, 16 styczeń 2010
16:00 ZGOZgoda Ruda Śląska-Bielszowice-POLPolitechnika Koszalińska28:24 (11:15)
16:00 OLKSPR Olkusz-STAStart Elbląg28:31 (13:16)
16:00 KIEKSS Kielce-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski16:29 (9:12) Raport meczowy
17:30 MKSMKS Lublin-WROAZS AWF Wrocław37:20 (20:12)
niedziela, 17 styczeń 2010
15:30 ZAGZagłębie Lubin-JELJelenia Góra33:24 (17:13)
17:30 VISVistal Gdynia-RUCRuch Chorzów27:20 (13:11)
przejdź na górę
- 16. Kolejka 
sobota, 23 styczeń 2010
16:00 STAStart Elbląg-ZGOZgoda Ruda Śląska-Bielszowice25:29 (11:16)
17:00 JELJelenia Góra-OLKSPR Olkusz26:20 (15:12)
17:30 POLPolitechnika Koszalińska-VISVistal Gdynia30:35 (16:19)
18:00 RUCRuch Chorzów-KIEKSS Kielce28:22 (14:9)
20:30 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-MKSMKS Lublin26:26 (13:13) Raport meczowy
niedziela, 24 styczeń 2010
17:00 WROAZS AWF Wrocław-ZAGZagłębie Lubin17:31 (11:16)
przejdź na górę
- 17. Kolejka 
sobota, 30 styczeń 2010
16:00 RUCRuch Chorzów-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski22:30 (12:12) Raport meczowy
16:00 ZGOZgoda Ruda Śląska-Bielszowice-JELJelenia Góra20:23 (14:12)
17:00 KIEKSS Kielce-POLPolitechnika Koszalińska32:28 (15:16)
19:00 STAStart Elbląg-VISVistal Gdynia33:34 (19:17)
19:00 ZAGZagłębie Lubin-MKSMKS Lublin26:24 (13:8)
niedziela, 31 styczeń 2010
17:00 OLKSPR Olkusz-WROAZS AWF Wrocław22:23 (10:10)
przejdź na górę
- 18. Kolejka 
środa, 03 luty 2010
17:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-ZAGZagłębie Lubin23:25 (11:14) Raport meczowy
sobota, 06 luty 2010
16:00 STAStart Elbląg-KIEKSS Kielce37:23 (19:14)
niedziela, 07 luty 2010
17:00 WROAZS AWF Wrocław-ZGOZgoda Ruda Śląska-Bielszowice25:36 (14:18)
17:30 POLPolitechnika Koszalińska-RUCRuch Chorzów30:25 (13:10)
środa, 10 luty 2010
17:00 JELJelenia Góra-VISVistal Gdynia27:35 (13:14)
środa, 24 luty 2010
12:00 MKSMKS Lublin-OLKSPR Olkusz37:17 (15:8)
przejdź na górę
- 19. Kolejka 
poniedziałek, 01 luty 2010
17:00 ZGOZgoda Ruda Śląska-Bielszowice-MKSMKS Lublin23:38 (9:20)
środa, 10 luty 2010
19:00 OLKSPR Olkusz-ZAGZagłębie Lubin20:33 (7:17)
sobota, 13 luty 2010
16:30 POLPolitechnika Koszalińska-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski25:25 (14:13) Raport meczowy
17:00 KIEKSS Kielce-JELJelenia Góra33:30 (16:14)
17:30 RUCRuch Chorzów-STAStart Elbląg27:29 (16:11)
niedziela, 14 luty 2010
14:00 VISVistal Gdynia-WROAZS AWF Wrocław25:21 (12:12)
przejdź na górę
- 20. Kolejka 
sobota, 20 luty 2010
17:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-OLKSPR Olkusz37:14 (12:5) Raport meczowy
17:00 STAStart Elbląg-POLPolitechnika Koszalińska30:30 (16:16)
17:45 MKSMKS Lublin-VISVistal Gdynia27:27 (12:16)
18:00 ZAGZagłębie Lubin-ZGOZgoda Ruda Śląska-Bielszowice37:20 (21:7)
18:00 JELJelenia Góra-RUCRuch Chorzów32:29 (15:16)
niedziela, 21 luty 2010
17:00 WROAZS AWF Wrocław-KIEKSS Kielce32:21 (13:11)
przejdź na górę
- 21. Kolejka 
sobota, 27 luty 2010
16:00 RUCRuch Chorzów-WROAZS AWF Wrocław32:31 (18:16)
16:00 ZGOZgoda Ruda Śląska-Bielszowice-OLKSPR Olkusz30:24 (17:15)
17:00 KIEKSS Kielce-MKSMKS Lublin23:38 (12:20)
17:40 VISVistal Gdynia-ZAGZagłębie Lubin25:27 (11:13)
18:00 STAStart Elbląg-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski25:30 (18:14) Raport meczowy
18:00 POLPolitechnika Koszalińska-JELJelenia Góra25:30 (8:17)
przejdź na górę
- 22. Kolejka 
sobota, 06 marzec 2010
15:00 OLKSPR Olkusz-VISVistal Gdynia18:30 (9:11)
17:30 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-ZGOZgoda Ruda Śląska-Bielszowice30:34 (16:16) Raport meczowy
17:30 MKSMKS Lublin-RUCRuch Chorzów35:21 (18:11)
18:00 ZAGZagłębie Lubin-KIEKSS Kielce34:27 (19:15)
18:00 WROAZS AWF Wrocław-POLPolitechnika Koszalińska29:24 (17:14)
18:00 JELJelenia Góra-STAStart Elbląg23:23 (11:10)
przejdź na górę
- 23. Kolejka 
sobota, 13 marzec 2010
17:00 OLKSPR Olkusz-KIEKSS Kielce23:21 (10:11)
17:00 WROAZS AWF Wrocław-JELJelenia Góra28:24 (11:14)
przejdź na górę
- 24. Kolejka 
sobota, 20 marzec 2010
17:00 WROAZS AWF Wrocław-KIEKSS Kielce34:28 (16:14)
19:30 JELJelenia Góra-OLKSPR Olkusz35:25 (18:8)
przejdź na górę
- 25. Kolejka 
środa, 21 kwiecień 2010
19:30 OLKSPR Olkusz-WROAZS AWF Wrocław18:30 (9:15)
sobota, 24 kwiecień 2010
17:00 KIEKSS Kielce-JELJelenia Góra35:31 (20:17)
przejdź na górę
- 26. Kolejka 
sobota, 01 maj 2010
15:00 JELJelenia Góra-WROAZS AWF Wrocław34:34 (18:19)
17:00 KIEKSS Kielce-OLKSPR Olkusz24:24 (9:13)
przejdź na górę
- 27. Kolejka 
sobota, 08 maj 2010
18:00 OLKSPR Olkusz-JELJelenia Góra30:31 (11:15)
18:00 KIEKSS Kielce-WROAZS AWF Wrocław26:26 (11:11)
przejdź na górę
- 28. Kolejka 
sobota, 15 maj 2010
15:00 JELJelenia Góra-KIEKSS Kielce40:24 (22:15)
17:00 WROAZS AWF Wrocław-OLKSPR Olkusz26:17 (9:9)
przejdź na górę

Sponsorzy

Współpraca

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Akceptuję pliki cookies z tej witryny.