MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski

Jesteś tutaj: Rozgrywki » SuperLiga » Terminarz
wtorek, 27 Cze 2017
SuperLiga 2016/2017

- 1. Kolejka 
sobota, 03 wrzesień 2016
16:00 POGPogoń Baltica Szczecin-KOBKPR Kobierzyce32:13 (21:7)
16:00 OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz-MKSMKS Lublin23:28 (10:13)
17:00 POLPolitechnika Koszalińska-JELJelenia Góra34:30 (18:11)
18:00 AZSAZS Łączpol AWFiS-KOŚUKS Kościerzyna27:24 (13:7)
niedziela, 04 wrzesień 2016
16:00 ZAGZagłębie Lubin-VISVistal Gdynia24:29 (9:14)
17:00 STAStart Elbląg-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski29:20 (15:10) Raport meczowy
przejdź na górę
- 2. Kolejka 
sobota, 10 wrzesień 2016
16:00 KOŚUKS Kościerzyna-OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz24:24 (12:10)
17:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-AZSAZS Łączpol AWFiS19:19 (9:9) Raport meczowy
17:00 KOBKPR Kobierzyce-POLPolitechnika Koszalińska21:35 (10:15)
niedziela, 11 wrzesień 2016
16:00 JELJelenia Góra-STAStart Elbląg18:35 (11:20)
18:00 ZAGZagłębie Lubin-POGPogoń Baltica Szczecin24:30 (9:16)
środa, 21 wrzesień 2016
18:00 VISVistal Gdynia-MKSMKS Lublin23:20 (9:12)
przejdź na górę
- 3. Kolejka 
piątek, 16 wrzesień 2016
18:00 POLPolitechnika Koszalińska-ZAGZagłębie Lubin23:26 (12:15)
sobota, 17 wrzesień 2016
16:00 AZSAZS Łączpol AWFiS-JELJelenia Góra31:21 (14:12)
16:00 OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski31:30 (16:18) Raport meczowy
17:00 STAStart Elbląg-KOBKPR Kobierzyce33:18 (13:12)
18:00 KOŚUKS Kościerzyna-MKSMKS Lublin17:30 (10:14)
środa, 16 listopad 2016
17:30 POGPogoń Baltica Szczecin-VISVistal Gdynia24:19 (9:12)
przejdź na górę
- 4. Kolejka 
sobota, 24 wrzesień 2016
16:00 OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz-JELJelenia Góra25:25 (14:13)
17:00 KOBKPR Kobierzyce-AZSAZS Łączpol AWFiS23:25 (12:12)
18:00 POGPogoń Baltica Szczecin-POLPolitechnika Koszalińska31:23 (16:13)
niedziela, 25 wrzesień 2016
16:00 VISVistal Gdynia-KOŚUKS Kościerzyna34:18 (16:10)
16:00 ZAGZagłębie Lubin-STAStart Elbląg31:28 (16:16)
18:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-MKSMKS Lublin19:28 (12:15) Raport meczowy
przejdź na górę
- 5. Kolejka 
sobota, 01 październik 2016
16:00 JELJelenia Góra-MKSMKS Lublin14:35 (8:16)
16:00 KOŚUKS Kościerzyna-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski24:23 (10:10) Raport meczowy
17:00 POLPolitechnika Koszalińska-VISVistal Gdynia29:33 (12:17)
18:00 STAStart Elbląg-POGPogoń Baltica Szczecin23:24 (13:11)
20:00 OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz-KOBKPR Kobierzyce27:28 (17:16)
niedziela, 02 październik 2016
17:00 AZSAZS Łączpol AWFiS-ZAGZagłębie Lubin25:27 (11:12)
przejdź na górę
- 6. Kolejka 
środa, 12 październik 2016
18:00 POLPolitechnika Koszalińska-STAStart Elbląg29:27 (15:12)
sobota, 15 październik 2016
17:00 KOBKPR Kobierzyce-MKSMKS Lublin22:32 (11:12)
18:00 VISVistal Gdynia-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski30:19 (13:10) Raport meczowy
niedziela, 16 październik 2016
16:00 JELJelenia Góra-KOŚUKS Kościerzyna22:21 (13:13)
17:30 ZAGZagłębie Lubin-OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz34:23 (19:7)
wtorek, 18 październik 2016
18:00 POGPogoń Baltica Szczecin-AZSAZS Łączpol AWFiS27:18 (11:9)
przejdź na górę
- 7. Kolejka 
sobota, 22 październik 2016
18:00 MKSMKS Lublin-ZAGZagłębie Lubin28:22 (14:11)
niedziela, 23 październik 2016
13:00 KOŚUKS Kościerzyna-KOBKPR Kobierzyce19:25 (10:12)
17:00 STAStart Elbląg-VISVistal Gdynia26:34 (14:14)
17:00 AZSAZS Łączpol AWFiS-POLPolitechnika Koszalińska28:21 (14:15)
18:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-JELJelenia Góra26:28 (12:15) Raport meczowy
środa, 09 listopad 2016
16:00 OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz-POGPogoń Baltica Szczecin28:33 (13:18)
przejdź na górę
- 8. Kolejka 
środa, 26 październik 2016
17:00 STAStart Elbląg-AZSAZS Łączpol AWFiS27:25 (12:10)
18:00 VISVistal Gdynia-JELJelenia Góra32:18 (16:8)
piątek, 28 październik 2016
17:30 KOBKPR Kobierzyce-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski24:26 (7:13) Raport meczowy
sobota, 29 październik 2016
16:00 POGPogoń Baltica Szczecin-MKSMKS Lublin21:25 (12:11)
niedziela, 30 październik 2016
17:00 ZAGZagłębie Lubin-KOŚUKS Kościerzyna28:23 (13:12)
17:00 POLPolitechnika Koszalińska-OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz35:23 (19:12)
przejdź na górę
- 9. Kolejka 
sobota, 05 listopad 2016
16:00 OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz-STAStart Elbląg25:34 (11:16)
17:00 AZSAZS Łączpol AWFiS-VISVistal Gdynia20:28 (8:15)
17:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-ZAGZagłębie Lubin26:27 (13:17)
17:00 JELJelenia Góra-KOBKPR Kobierzyce23:28 (13:15)
18:00 MKSMKS Lublin-POLPolitechnika Koszalińska30:22 (14:11)
niedziela, 06 listopad 2016
16:00 KOŚUKS Kościerzyna-POGPogoń Baltica Szczecin22:36 (9:15)
przejdź na górę
- 10. Kolejka 
wtorek, 08 listopad 2016
17:00 STAStart Elbląg-MKSMKS Lublin27:26 (15:8)
sobota, 12 listopad 2016
16:00 ZAGZagłębie Lubin-JELJelenia Góra40:25 (17:13)
16:00 POGPogoń Baltica Szczecin-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski26:20 (14:12)
18:00 AZSAZS Łączpol AWFiS-OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz31:22 (18:9)
niedziela, 13 listopad 2016
16:00 VISVistal Gdynia-KOBKPR Kobierzyce28:14 (11:6)
17:00 POLPolitechnika Koszalińska-KOŚUKS Kościerzyna36:12 (18:6)
przejdź na górę
- 11. Kolejka 
środa, 16 listopad 2016
18:00 MKSMKS Lublin-AZSAZS Łączpol AWFiS33:32 (17:16)
18:00 KOŚUKS Kościerzyna-STAStart Elbląg21:30 (9:17)
sobota, 19 listopad 2016
00:00 KOBKPR Kobierzyce-ZAGZagłębie Lubin17:25 (6:10)
16:00 POGPogoń Baltica Szczecin-JELJelenia Góra32:25 (16:15)
niedziela, 20 listopad 2016
16:00 OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz-VISVistal Gdynia22:29 (13:15)
18:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-POLPolitechnika Koszalińska24:26 (13:14)
przejdź na górę
- 12. Kolejka 
sobota, 07 styczeń 2017
16:00 KOŚUKS Kościerzyna-AZSAZS Łączpol AWFiS21:29 (9:15)
17:00 KOBKPR Kobierzyce-POGPogoń Baltica Szczecin17:30 (8:15)
17:00 JELJelenia Góra-POLPolitechnika Koszalińska22:28 (8:16)
17:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-STAStart Elbląg27:33 (14:16)
18:00 MKSMKS Lublin-OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz34:20 (15:12)
niedziela, 08 styczeń 2017
16:00 VISVistal Gdynia-ZAGZagłębie Lubin23:21 (10:10)
przejdź na górę
- 13. Kolejka 
czwartek, 12 styczeń 2017
18:00 AZSAZS Łączpol AWFiS-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski31:25 (15:11)
sobota, 14 styczeń 2017
16:00 OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz-KOŚUKS Kościerzyna18:25 (8:15)
16:00 POGPogoń Baltica Szczecin-ZAGZagłębie Lubin27:23 (10:12)
18:00 MKSMKS Lublin-VISVistal Gdynia26:21 (11:9)
niedziela, 15 styczeń 2017
17:00 POLPolitechnika Koszalińska-KOBKPR Kobierzyce29:20 (15:9)
17:00 STAStart Elbląg-JELJelenia Góra33:26 (20:16)
przejdź na górę
- 14. Kolejka 
piątek, 20 styczeń 2017
17:00 ZAGZagłębie Lubin-POLPolitechnika Koszalińska26:21 (12:11)
sobota, 21 styczeń 2017
16:30 JELJelenia Góra-AZSAZS Łączpol AWFiS30:32 (15:15)
17:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz31:20 (15:6)
17:00 KOBKPR Kobierzyce-STAStart Elbląg26:31 (15:16)
17:00 VISVistal Gdynia-POGPogoń Baltica Szczecin27:19 (13:7)
18:00 MKSMKS Lublin-KOŚUKS Kościerzyna38:20 (17:9)
przejdź na górę
- 15. Kolejka 
sobota, 28 styczeń 2017
15:00 KOŚUKS Kościerzyna-VISVistal Gdynia26:32 (11:16)
16:30 JELJelenia Góra-OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz32:29 (14:14)
17:00 AZSAZS Łączpol AWFiS-KOBKPR Kobierzyce23:22 (13:11)
17:00 POLPolitechnika Koszalińska-POGPogoń Baltica Szczecin25:17 (12:6)
17:00 STAStart Elbląg-ZAGZagłębie Lubin20:21 (7:14)
18:00 MKSMKS Lublin-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski40:30 (22:11)
przejdź na górę
- 16. Kolejka 
sobota, 04 luty 2017
16:00 POGPogoń Baltica Szczecin-STAStart Elbląg20:26 (9:10)
17:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-KOŚUKS Kościerzyna30:30 (15:14)
17:00 KOBKPR Kobierzyce-OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz22:18 (9:9)
18:00 VISVistal Gdynia-POLPolitechnika Koszalińska16:22 (8:9)
niedziela, 05 luty 2017
15:30 ZAGZagłębie Lubin-AZSAZS Łączpol AWFiS34:23 (17:10)
18:00 MKSMKS Lublin-JELJelenia Góra39:22 (21:13)
przejdź na górę
- 17. Kolejka 
środa, 25 styczeń 2017
17:00 STAStart Elbląg-POLPolitechnika Koszalińska20:17 (6:14)
sobota, 11 luty 2017
16:00 OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz-ZAGZagłębie Lubin24:24 (12:13)
17:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-VISVistal Gdynia21:31 (12:16)
17:00 KOŚUKS Kościerzyna-JELJelenia Góra31:30 (14:19)
18:00 MKSMKS Lublin-KOBKPR Kobierzyce35:12 (17:5)
niedziela, 12 luty 2017
18:30 AZSAZS Łączpol AWFiS-POGPogoń Baltica Szczecin28:26 (15:10)
przejdź na górę
- 18. Kolejka 
sobota, 18 luty 2017
15:30 POGPogoń Baltica Szczecin-OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz33:23 (15:9)
17:00 KOBKPR Kobierzyce-KOŚUKS Kościerzyna33:25
17:00 POLPolitechnika Koszalińska-AZSAZS Łączpol AWFiS35:28 (17:12)
17:00 JELJelenia Góra-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski26:27 (14:17)
niedziela, 19 luty 2017
16:00 VISVistal Gdynia-STAStart Elbląg22:26 (14:13)
19:30 ZAGZagłębie Lubin-MKSMKS Lublin25:22 (12:7)
przejdź na górę
- 19. Kolejka 
sobota, 25 luty 2017
15:00 KOŚUKS Kościerzyna-ZAGZagłębie Lubin22:26 (11:13)
16:00 OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz-POLPolitechnika Koszalińska20:28 (9:16)
17:00 JELJelenia Góra-VISVistal Gdynia24:35 (12:20)
17:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-KOBKPR Kobierzyce29:28 (13:15)
18:00 MKSMKS Lublin-POGPogoń Baltica Szczecin24:19 (12:10)
niedziela, 26 luty 2017
17:00 AZSAZS Łączpol AWFiS-STAStart Elbląg23:35 (10:22)
przejdź na górę
- 20. Kolejka 
środa, 01 marzec 2017
18:00 STAStart Elbląg-OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz31:22 (14:7)
sobota, 04 marzec 2017
16:00 POGPogoń Baltica Szczecin-KOŚUKS Kościerzyna29:18 (14:10)
17:00 VISVistal Gdynia-AZSAZS Łączpol AWFiS28:25 (14:6)
17:00 KOBKPR Kobierzyce-JELJelenia Góra28:21 (15:11)
niedziela, 05 marzec 2017
16:00 ZAGZagłębie Lubin-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski31:23 (17:10)
17:00 POLPolitechnika Koszalińska-MKSMKS Lublin29:28 (16:14)
przejdź na górę
- 21. Kolejka 
środa, 08 marzec 2017
18:00 MKSMKS Lublin-STAStart Elbląg28:32 (12:18)
sobota, 11 marzec 2017
15:00 KOŚUKS Kościerzyna-POLPolitechnika Koszalińska23:31 (13:14)
15:30 OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz-AZSAZS Łączpol AWFiS22:29 (12:12)
17:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-POGPogoń Baltica Szczecin22:33 (12:17)
17:00 KOBKPR Kobierzyce-VISVistal Gdynia21:28 (8:15)
18:00 JELJelenia Góra-ZAGZagłębie Lubin17:28 (12:14)
przejdź na górę
- 22. Kolejka 
środa, 22 marzec 2017
17:30 POLPolitechnika Koszalińska-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski30:27 (15:11)
sobota, 25 marzec 2017
16:00 STAStart Elbląg-KOŚUKS Kościerzyna36:27 (19:12)
16:00 ZAGZagłębie Lubin-KOBKPR Kobierzyce33:16 (16:8)
16:30 AZSAZS Łączpol AWFiS-MKSMKS Lublin24:30 (11:15)
17:00 JELJelenia Góra-POGPogoń Baltica Szczecin20:35 (7:17)
18:00 VISVistal Gdynia-OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz25:23 (10:12)
przejdź na górę
- 23. Kolejka 
sobota, 01 kwiecień 2017
15:00 KOŚUKS Kościerzyna-JELJelenia Góra27:25 (14:14)
17:00 STAStart Elbląg-ZAGZagłębie Lubin23:21 (10:8)
17:00 POLPolitechnika Koszalińska-MKSMKS Lublin20:22 (10:11)
17:00 KOBKPR Kobierzyce-OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz25:21
18:00 VISVistal Gdynia-POGPogoń Baltica Szczecin25:17 (11:7)
niedziela, 02 kwiecień 2017
18:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-AZSAZS Łączpol AWFiS33:29 (18:18)
przejdź na górę
- 24. Kolejka 
sobota, 08 kwiecień 2017
15:30 POGPogoń Baltica Szczecin-MKSMKS Lublin25:21
15:30 OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz-KOŚUKS Kościerzyna30:25
16:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-JELJelenia Góra34:22
18:00 ZAGZagłębie Lubin-POLPolitechnika Koszalińska24:22
niedziela, 09 kwiecień 2017
17:00 AZSAZS Łączpol AWFiS-KOBKPR Kobierzyce27:23
19:00 VISVistal Gdynia-STAStart Elbląg38:29
przejdź na górę
- 25. Kolejka 
środa, 12 kwiecień 2017
17:00 JELJelenia Góra-OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz27:26
18:00 VISVistal Gdynia-POLPolitechnika Koszalińska29:26
18:00 MKSMKS Lublin-ZAGZagłębie Lubin17:19
18:00 KOBKPR Kobierzyce-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski26:29
18:30 STAStart Elbląg-POGPogoń Baltica Szczecin29:26
18:30 KOŚUKS Kościerzyna-AZSAZS Łączpol AWFiS27:22
przejdź na górę
- 26. Kolejka 
sobota, 22 kwiecień 2017
15:30 STAStart Elbląg-POLPolitechnika Koszalińska27:31 (11:16)
16:00 POGPogoń Baltica Szczecin-ZAGZagłębie Lubin24:21 (10:11)
17:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz27:18
17:00 KOBKPR Kobierzyce-KOŚUKS Kościerzyna24:19
niedziela, 23 kwiecień 2017
16:00 VISVistal Gdynia-MKSMKS Lublin23:28
16:00 JELJelenia Góra-AZSAZS Łączpol AWFiS29:24
przejdź na górę
- 27. Kolejka 
środa, 26 kwiecień 2017
16:00 OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz-AZSAZS Łączpol AWFiS23:22
18:00 POLPolitechnika Koszalińska-POGPogoń Baltica Szczecin16:30
18:00 MKSMKS Lublin-STAStart Elbląg28:22
18:00 JELJelenia Góra-KOBKPR Kobierzyce22:2
18:30 ZAGZagłębie Lubin-VISVistal Gdynia24:24
18:30 KOŚUKS Kościerzyna-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski31:24
przejdź na górę
- 28. Kolejka 
sobota, 29 kwiecień 2017
16:00 POGPogoń Baltica Szczecin-VISVistal Gdynia27:27
16:00 OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz-KOBKPR Kobierzyce23:18
17:00 ZAGZagłębie Lubin-STAStart Elbląg25:20
18:00 MKSMKS Lublin-POLPolitechnika Koszalińska26:26
niedziela, 30 kwiecień 2017
16:00 AZSAZS Łączpol AWFiS-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski27:29
17:00 JELJelenia Góra-KOŚUKS Kościerzyna24:26
przejdź na górę
- 29. Kolejka 
środa, 03 maj 2017
15:00 KOŚUKS Kościerzyna-OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz27:24
17:00 POLPolitechnika Koszalińska-ZAGZagłębie Lubin25:28 (12:14)
17:30 JELJelenia Góra-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski26:25
18:00 MKSMKS Lublin-POGPogoń Baltica Szczecin25:21 (12:7)
18:00 STAStart Elbląg-VISVistal Gdynia26:21 (15:12)
20:00 KOBKPR Kobierzyce-AZSAZS Łączpol AWFiS24:28 (10:12)
przejdź na górę
- 30. Kolejka 
sobota, 06 maj 2017
16:00 OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz-JELJelenia Góra26:27 (14:14)
16:00 POGPogoń Baltica Szczecin-STAStart Elbląg25:27 (18:15)
17:00 POLPolitechnika Koszalińska-VISVistal Gdynia21:30 (10:16)
niedziela, 07 maj 2017
00:00 ZAGZagłębie Lubin-MKSMKS Lublin30:23 (19:11)
16:00 AZSAZS Łączpol AWFiS-KOŚUKS Kościerzyna24:18
18:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-KOBKPR Kobierzyce34:19 (21:10)
przejdź na górę
- 31. Kolejka 
sobota, 13 maj 2017
14:15 MKSMKS Lublin-VISVistal Gdynia25:27 (13:13)
15:30 AZSAZS Łączpol AWFiS-JELJelenia Góra21:23
16:00 OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski29:41 (16:21)
16:00 KOŚUKS Kościerzyna-KOBKPR Kobierzyce27:35
16:30 ZAGZagłębie Lubin-POGPogoń Baltica Szczecin33:28 (16:15)
17:00 POLPolitechnika Koszalińska-STAStart Elbląg23:24 (8:15)
przejdź na górę
- 32. Kolejka 
środa, 17 maj 2017
15:30 AZSAZS Łączpol AWFiS-OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz32:24
17:45 POGPogoń Baltica Szczecin-POLPolitechnika Koszalińska31:24
17:45 STAStart Elbląg-MKSMKS Lublin26:26
17:45 VISVistal Gdynia-ZAGZagłębie Lubin24:22
18:00 KOBKPR Kobierzyce-JELJelenia Góra33:20
18:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-KOŚUKS Kościerzyna26:29
przejdź na górę

Sponsorzy

Współpraca

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Akceptuję pliki cookies z tej witryny.