MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski

Jesteś tutaj: Rozgrywki » Poprzednie sezony » SuperLiga 2015/2016 » Terminarz
wtorek, 27 Cze 2017
SuperLiga 2015/2016

- 1. Kolejka 
sobota, 05 wrzesień 2015
15:30 ZAGZagłębie Lubin-JELJelenia Góra40:21 (16:9)
16:00 POGPogoń Baltica Szczecin-KOŚUKS Kościerzyna29:19 (18:8)
17:00 POLPolitechnika Koszalińska-RUCRuch Chorzów26:18 (14:9)
17:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz25:23 (13:14)
18:00 MKSMKS Lublin-STAStart Elbląg26:26 (15:11)
niedziela, 06 wrzesień 2015
16:00 AZSAZS Łączpol AWFiS-VISVistal Gdynia24:27 (15:12)
przejdź na górę
- 2. Kolejka 
sobota, 12 wrzesień 2015
16:00 KOŚUKS Kościerzyna-STAStart Elbląg17:21 (9:12)
16:00 POGPogoń Baltica Szczecin-ZAGZagłębie Lubin31:26 (15:10)
17:00 OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz-AZSAZS Łączpol AWFiS33:27 (15:14)
17:00 JELJelenia Góra-POLPolitechnika Koszalińska25:36 (9:17)
18:00 RUCRuch Chorzów-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski24:19 (15:10)
niedziela, 13 wrzesień 2015
14:30 VISVistal Gdynia-MKSMKS Lublin20:21 (7:11)
przejdź na górę
- 3. Kolejka 
sobota, 19 wrzesień 2015
17:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-JELJelenia Góra30:25 (15:15)
17:00 AZSAZS Łączpol AWFiS-RUCRuch Chorzów33:24 (17:12)
17:10 POGPogoń Baltica Szczecin-POLPolitechnika Koszalińska31:27 (14:13)
18:00 MKSMKS Lublin-OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz37:28 (16:12)
niedziela, 20 wrzesień 2015
17:00 ZAGZagłębie Lubin-KOŚUKS Kościerzyna31:21 (14:12)
17:30 STAStart Elbląg-VISVistal Gdynia26:19 (12:10)
przejdź na górę
- 4. Kolejka 
wtorek, 22 wrzesień 2015
18:00 POGPogoń Baltica Szczecin-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski34:20 (13:7)
środa, 23 wrzesień 2015
17:00 OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz-STAStart Elbląg24:32 (14:16)
18:00 KOŚUKS Kościerzyna-VISVistal Gdynia20:33 (10:14)
18:00 RUCRuch Chorzów-MKSMKS Lublin19:35 (8:20)
18:00 JELJelenia Góra-AZSAZS Łączpol AWFiS29:31 (13:14)
20:00 ZAGZagłębie Lubin-POLPolitechnika Koszalińska31:28 (13:12)
przejdź na górę
- 5. Kolejka 
sobota, 26 wrzesień 2015
18:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-ZAGZagłębie Lubin22:27 (13:11)
18:00 MKSMKS Lublin-JELJelenia Góra40:27 (19:11)
20:30 AZSAZS Łączpol AWFiS-POGPogoń Baltica Szczecin22:22 (11:15)
niedziela, 27 wrzesień 2015
16:00 OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz-VISVistal Gdynia26:26 (15:15)
17:00 STAStart Elbląg-RUCRuch Chorzów25:20 (15:6)
19:00 POLPolitechnika Koszalińska-KOŚUKS Kościerzyna34:28 (17:13)
przejdź na górę
- 6. Kolejka 
środa, 30 wrzesień 2015
18:00 POGPogoń Baltica Szczecin-MKSMKS Lublin29:23 (13:8)
sobota, 17 październik 2015
16:00 KOŚUKS Kościerzyna-OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz24:23 (12:12)
16:00 RUCRuch Chorzów-VISVistal Gdynia18:25 (11:17)
17:30 JELJelenia Góra-STAStart Elbląg26:35 (14:20)
17:30 ZAGZagłębie Lubin-AZSAZS Łączpol AWFiS38:24 (18:7)
niedziela, 18 październik 2015
17:00 POLPolitechnika Koszalińska-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski26:27 (10:10)
przejdź na górę
- 7. Kolejka 
wtorek, 20 październik 2015
18:00 MKSMKS Lublin-ZAGZagłębie Lubin30:22 (12:9)
sobota, 24 październik 2015
17:00 AZSAZS Łączpol AWFiS-POLPolitechnika Koszalińska16:24 (2:13)
17:00 OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz-RUCRuch Chorzów27:21 (14:9)
18:00 VISVistal Gdynia-JELJelenia Góra29:25 (15:11)
niedziela, 25 październik 2015
17:00 STAStart Elbląg-POGPogoń Baltica Szczecin28:25 (16:12)
18:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-KOŚUKS Kościerzyna38:26 (17:9)
przejdź na górę
- 8. Kolejka 
wtorek, 27 październik 2015
17:00 POLPolitechnika Koszalińska-MKSMKS Lublin21:31 (11:8)
środa, 28 październik 2015
17:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-AZSAZS Łączpol AWFiS25:26 (13:13)
17:30 ZAGZagłębie Lubin-STAStart Elbląg29:22 (16:13)
18:00 KOŚUKS Kościerzyna-RUCRuch Chorzów27:23 (13:9)
18:00 JELJelenia Góra-OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz28:35 (11:16)
czwartek, 29 październik 2015
18:00 POGPogoń Baltica Szczecin-VISVistal Gdynia22:21 (13:12)
przejdź na górę
- 9. Kolejka 
wtorek, 03 listopad 2015
18:00 MKSMKS Lublin-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski36:23 (13:10)
piątek, 06 listopad 2015
17:00 AZSAZS Łączpol AWFiS-KOŚUKS Kościerzyna30:26 (18:15)
sobota, 07 listopad 2015
16:00 STAStart Elbląg-POLPolitechnika Koszalińska32:24 (19:12)
16:00 RUCRuch Chorzów-JELJelenia Góra29:23 (12:13)
18:00 OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz-POGPogoń Baltica Szczecin21:28 (9:15)
niedziela, 08 listopad 2015
15:30 VISVistal Gdynia-ZAGZagłębie Lubin26:25 (14:11)
przejdź na górę
- 10. Kolejka 
poniedziałek, 09 listopad 2015
17:00 AZSAZS Łączpol AWFiS-MKSMKS Lublin23:38 (15:17)
środa, 11 listopad 2015
15:00 POLPolitechnika Koszalińska-VISVistal Gdynia22:25 (11:11)
sobota, 14 listopad 2015
16:00 KOŚUKS Kościerzyna-JELJelenia Góra28:26 (17:13)
18:30 ZAGZagłębie Lubin-OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz38:28 (18:11)
niedziela, 15 listopad 2015
17:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-STAStart Elbląg24:35 (11:17)
środa, 18 listopad 2015
18:00 POGPogoń Baltica Szczecin-RUCRuch Chorzów32:26 (13:12)
przejdź na górę
- 11. Kolejka 
wtorek, 17 listopad 2015
18:00 MKSMKS Lublin-KOŚUKS Kościerzyna35:22 (15:11)
środa, 18 listopad 2015
18:00 VISVistal Gdynia-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski33:28 (18:9)
sobota, 21 listopad 2015
17:00 OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz-POLPolitechnika Koszalińska21:26 (11:17)
17:00 JELJelenia Góra-POGPogoń Baltica Szczecin20:23 (12:9)
17:30 STAStart Elbląg-AZSAZS Łączpol AWFiS32:23 (20:12)
wtorek, 22 grudzień 2015
18:00 RUCRuch Chorzów-ZAGZagłębie Lubin27:33 (11:18)
przejdź na górę
- 12. Kolejka 
wtorek, 05 styczeń 2016
18:00 JELJelenia Góra-ZAGZagłębie Lubin22:31 (12:16)
18:00 KOŚUKS Kościerzyna-POGPogoń Baltica Szczecin23:29 (12:16)
środa, 06 styczeń 2016
16:00 RUCRuch Chorzów-POLPolitechnika Koszalińska29:32 (15:14)
16:00 VISVistal Gdynia-AZSAZS Łączpol AWFiS27:24 (14:13)
17:00 OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski22:27 (9:14)
20:00 STAStart Elbląg-MKSMKS Lublin21:23 (10:11)
przejdź na górę
- 13. Kolejka 
sobota, 09 styczeń 2016
15:00 AZSAZS Łączpol AWFiS-OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz31:30 (17:11)
17:00 POLPolitechnika Koszalińska-JELJelenia Góra33:23 (14:16)
17:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-RUCRuch Chorzów32:22 (17:14)
środa, 13 styczeń 2016
18:00 STAStart Elbląg-KOŚUKS Kościerzyna32:21 (14:12)
18:00 MKSMKS Lublin-VISVistal Gdynia26:22 (10:12)
wtorek, 26 styczeń 2016
17:30 ZAGZagłębie Lubin-POGPogoń Baltica Szczecin33:23 (17:9)
przejdź na górę
- 14. Kolejka 
środa, 13 styczeń 2016
18:00 POLPolitechnika Koszalińska-POGPogoń Baltica Szczecin28:28 (18:15)
sobota, 16 styczeń 2016
16:00 KOŚUKS Kościerzyna-ZAGZagłębie Lubin22:28 (11:15)
17:00 JELJelenia Góra-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski25:31 (13:15)
18:00 RUCRuch Chorzów-AZSAZS Łączpol AWFiS25:26 (11:13)
środa, 27 styczeń 2016
19:00 VISVistal Gdynia-STAStart Elbląg19:28 (8:13)
czwartek, 18 luty 2016
17:30 OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz-MKSMKS Lublin25:24 (13:12)
przejdź na górę
- 15. Kolejka 
środa, 20 styczeń 2016
17:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-POGPogoń Baltica Szczecin18:30 (8:17)
17:00 AZSAZS Łączpol AWFiS-JELJelenia Góra26:31 (11:13)
18:00 STAStart Elbląg-OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz31:26 (16:15)
18:00 VISVistal Gdynia-KOŚUKS Kościerzyna34:22 (18:13)
18:00 MKSMKS Lublin-RUCRuch Chorzów34:23 (14:8)
18:00 POLPolitechnika Koszalińska-ZAGZagłębie Lubin36:27 (16:13)
przejdź na górę
- 16. Kolejka 
środa, 13 styczeń 2016
17:30 ZAGZagłębie Lubin-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski24:20 (10:13)
sobota, 23 styczeń 2016
16:00 RUCRuch Chorzów-STAStart Elbląg24:22 (11:9)
17:00 POGPogoń Baltica Szczecin-AZSAZS Łączpol AWFiS32:22 (20:9)
niedziela, 24 styczeń 2016
14:00 KOŚUKS Kościerzyna-POLPolitechnika Koszalińska22:26 (11:12)
17:00 JELJelenia Góra-MKSMKS Lublin23:30 (9:14)
czwartek, 18 luty 2016
18:00 VISVistal Gdynia-OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz36:26 (18:14)
przejdź na górę
- 17. Kolejka 
sobota, 30 styczeń 2016
14:00 STAStart Elbląg-JELJelenia Góra26:25 (15:11)
17:00 OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz-KOŚUKS Kościerzyna36:20 (15:9)
17:00 AZSAZS Łączpol AWFiS-ZAGZagłębie Lubin31:30 (14:15)
17:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-POLPolitechnika Koszalińska24:33 (14:16)
niedziela, 31 styczeń 2016
12:00 VISVistal Gdynia-RUCRuch Chorzów30:23 (15:11)
18:30 MKSMKS Lublin-POGPogoń Baltica Szczecin25:30 (11:13)
przejdź na górę
- 18. Kolejka 
sobota, 06 luty 2016
14:30 KOŚUKS Kościerzyna-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski28:29 (17:14)
15:30 POGPogoń Baltica Szczecin-STAStart Elbląg24:20 (14:11)
16:00 RUCRuch Chorzów-OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz27:17 (15:10)
17:00 JELJelenia Góra-VISVistal Gdynia21:27 (8:14)
17:00 POLPolitechnika Koszalińska-AZSAZS Łączpol AWFiS33:26 (19:10)
niedziela, 07 luty 2016
18:00 ZAGZagłębie Lubin-MKSMKS Lublin25:24 (14:13)
przejdź na górę
- 19. Kolejka 
sobota, 13 luty 2016
00:00 RUCRuch Chorzów-KOŚUKS Kościerzyna36:25 (19:10)
17:00 AZSAZS Łączpol AWFiS-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski26:27 (15:11)
17:00 OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz-JELJelenia Góra35:24 (16:13)
18:00 MKSMKS Lublin-POLPolitechnika Koszalińska25:19 (12:9)
18:00 STAStart Elbląg-ZAGZagłębie Lubin24:32 (9:16)
niedziela, 14 luty 2016
17:30 VISVistal Gdynia-POGPogoń Baltica Szczecin27:26 (13:8)
przejdź na górę
- 20. Kolejka 
środa, 17 luty 2016
18:00 POLPolitechnika Koszalińska-STAStart Elbląg27:28 (13:16)
czwartek, 18 luty 2016
17:30 JELJelenia Góra-RUCRuch Chorzów23:30 (15:14)
sobota, 20 luty 2016
15:30 POGPogoń Baltica Szczecin-OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz31:24 (17:11)
16:00 KOŚUKS Kościerzyna-AZSAZS Łączpol AWFiS24:29 (11:15)
17:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-MKSMKS Lublin17:29 (10:11)
17:30 ZAGZagłębie Lubin-VISVistal Gdynia31:30 (14:13)
przejdź na górę
- 21. Kolejka 
środa, 24 luty 2016
18:00 STAStart Elbląg-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski29:21 (14:12)
sobota, 27 luty 2016
16:00 RUCRuch Chorzów-POGPogoń Baltica Szczecin17:26 (6:13)
17:00 JELJelenia Góra-KOŚUKS Kościerzyna27:21 (15:10)
17:00 OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz-ZAGZagłębie Lubin27:23 (12:13)
17:30 MKSMKS Lublin-AZSAZS Łączpol AWFiS30:21 (17:10)
18:00 VISVistal Gdynia-POLPolitechnika Koszalińska34:28 (18:13)
przejdź na górę
- 22. Kolejka 
środa, 02 marzec 2016
17:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-VISVistal Gdynia27:37 (12:17)
17:00 POGPogoń Baltica Szczecin-JELJelenia Góra38:27 (17:14)
18:00 KOŚUKS Kościerzyna-MKSMKS Lublin25:39 (12:15)
18:00 POLPolitechnika Koszalińska-OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz26:23 (10:12)
18:00 ZAGZagłębie Lubin-RUCRuch Chorzów33:21 (19:11)
18:10 AZSAZS Łączpol AWFiS-STAStart Elbląg28:35 (16:16)
przejdź na górę
- 23. Kolejka 
sobota, 02 kwiecień 2016
17:00 JELJelenia Góra-KOŚUKS Kościerzyna29:17 (11:10)
17:00 OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz-RUCRuch Chorzów30:23 (12:10)
przejdź na górę
- 24. Kolejka 
sobota, 09 kwiecień 2016
16:00 OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz-KOŚUKS Kościerzyna26:23 (15:11)
sobota, 16 kwiecień 2016
18:00 RUCRuch Chorzów-JELJelenia Góra29:32 (14:16)
przejdź na górę
- 25. Kolejka 
sobota, 23 kwiecień 2016
16:00 KOŚUKS Kościerzyna-RUCRuch Chorzów36:16 (15:8)
17:00 JELJelenia Góra-OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz30:35 (8:16)
przejdź na górę
- 26. Kolejka 
sobota, 30 kwiecień 2016
15:00 KOŚUKS Kościerzyna-JELJelenia Góra30:26 (13:15)
18:00 RUCRuch Chorzów-OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz20:22 (9:14)
przejdź na górę
- 27. Kolejka 
sobota, 07 maj 2016
15:00 KOŚUKS Kościerzyna-OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz24:25 (8:13)
17:00 JELJelenia Góra-RUCRuch Chorzów29:24 (13:13)
przejdź na górę
- 28. Kolejka 
sobota, 14 maj 2016
18:00 OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz-JELJelenia Góra21:32 (12:12)
18:00 RUCRuch Chorzów-KOŚUKS Kościerzyna21:28 (10:10)
przejdź na górę

Sponsorzy

Współpraca

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Akceptuję pliki cookies z tej witryny.