MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski

Jesteś tutaj: Rozgrywki » Poprzednie sezony » SuperLiga 2014/2015 » Terminarz
czwartek, 25 Maj 2017
SuperLiga 2014/2015

- 1. Kolejka 
środa, 03 wrzesień 2014
17:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz31:30 (13:17) Raport meczowy
17:00 JELJelenia Góra-MKSMKS Lublin24:38 (9:16)
17:30 ZAGZagłębie Lubin-SAMSambor Tczew 27:22 (13:14)
18:00 OLKSPR Olkusz-STAStart Elbląg23:36 (7:20)
18:30 VISVistal Gdynia-POLPolitechnika Koszalińska36:29 (18:12)
20:00 POGPogoń Baltica Szczecin-RUCRuch Chorzów35:24 (17:14)
przejdź na górę
- 2. Kolejka 
sobota, 06 wrzesień 2014
16:00 RUCRuch Chorzów-OLKSPR Olkusz30:23 (13:10)
17:00 POLPolitechnika Koszalińska-JELJelenia Góra29:21 (13:12)
18:00 SAMSambor Tczew -MKSMKS Lublin24:31 (12:13)
niedziela, 07 wrzesień 2014
14:30 STAStart Elbląg-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski25:25 (14:11) Raport meczowy
17:00 OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz-VISVistal Gdynia24:40 (12:17)
18:30 ZAGZagłębie Lubin-POGPogoń Baltica Szczecin26:22 (5:11)
przejdź na górę
- 3. Kolejka 
sobota, 20 wrzesień 2014
15:00 STAStart Elbląg-VISVistal Gdynia29:34 (15:18)
16:00 MKSMKS Lublin-POLPolitechnika Koszalińska29:22 (14:11)
17:00 POGPogoń Baltica Szczecin-SAMSambor Tczew 26:20 (11:6)
17:00 OLKSPR Olkusz-ZAGZagłębie Lubin20:34 (13:15)
17:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-RUCRuch Chorzów23:24 (16:12) Raport meczowy
17:00 JELJelenia Góra-OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz35:28 (17:12)
przejdź na górę
- 4. Kolejka 
środa, 24 wrzesień 2014
17:00 SAMSambor Tczew -POLPolitechnika Koszalińska21:22 (12:9)
17:00 RUCRuch Chorzów-VISVistal Gdynia26:23 (17:11)
18:00 STAStart Elbląg-JELJelenia Góra29:26 (13:14)
18:00 POGPogoń Baltica Szczecin-OLKSPR Olkusz34:19 (15:9)
18:30 ZAGZagłębie Lubin-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski38:27 (16:13) Raport meczowy
czwartek, 02 październik 2014
17:00 OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz-MKSMKS Lublin25:40 (13:16)
przejdź na górę
- 5. Kolejka 
sobota, 27 wrzesień 2014
17:00 OLKSPR Olkusz-SAMSambor Tczew 25:25 (14:11)
18:00 MKSMKS Lublin-STAStart Elbląg32:25 (12:11)
18:30 POLPolitechnika Koszalińska-OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz28:26 (14:14)
niedziela, 28 wrzesień 2014
17:00 VISVistal Gdynia-ZAGZagłębie Lubin34:25 (17:12)
18:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-POGPogoń Baltica Szczecin25:35 (7:16) Raport meczowy
poniedziałek, 29 wrzesień 2014
18:00 JELJelenia Góra-RUCRuch Chorzów30:26 (15:9)
przejdź na górę
- 6. Kolejka 
sobota, 04 październik 2014
16:00 STAStart Elbląg-POLPolitechnika Koszalińska31:27 (15:11)
16:00 RUCRuch Chorzów-MKSMKS Lublin26:37 (10:19)
16:00 OLKSPR Olkusz-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski28:17 (16:5) Raport meczowy
17:00 SAMSambor Tczew -OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz25:36 (11:17)
17:30 ZAGZagłębie Lubin-JELJelenia Góra31:31 (14:12)
17:30 VISVistal Gdynia-POGPogoń Baltica Szczecin32:24 (13:9)
przejdź na górę
- 7. Kolejka 
sobota, 18 październik 2014
16:00 OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz-STAStart Elbląg34:31 (18:13)
17:00 JELJelenia Góra-POGPogoń Baltica Szczecin22:22 (9:12)
niedziela, 19 październik 2014
15:00 VISVistal Gdynia-OLKSPR Olkusz36:17 (24:5)
17:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-SAMSambor Tczew 26:31 (14:13) Raport meczowy
17:30 POLPolitechnika Koszalińska-RUCRuch Chorzów27:23 (16:12)
środa, 05 listopad 2014
00:00 MKSMKS Lublin-ZAGZagłębie Lubin34:27 (16:15)
przejdź na górę
- 8. Kolejka 
piątek, 24 październik 2014
17:00 RUCRuch Chorzów-OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz28:20 (14:8)
sobota, 25 październik 2014
17:00 SAMSambor Tczew -STAStart Elbląg25:30 (15:13)
17:00 OLKSPR Olkusz-JELJelenia Góra29:34 (17:18)
18:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-VISVistal Gdynia26:30 (16:15) Raport meczowy
niedziela, 26 październik 2014
17:30 ZAGZagłębie Lubin-POLPolitechnika Koszalińska23:24 (12:13)
wtorek, 28 październik 2014
18:00 POGPogoń Baltica Szczecin-MKSMKS Lublin23:23 (11:12)
przejdź na górę
- 9. Kolejka 
wtorek, 14 październik 2014
18:00 MKSMKS Lublin-OLKSPR Olkusz31:26 (16:10)
sobota, 08 listopad 2014
17:00 VISVistal Gdynia-SAMSambor Tczew 33:26 (20:12)
17:00 JELJelenia Góra-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski33:27 (14:13) Raport meczowy
17:00 POLPolitechnika Koszalińska-POGPogoń Baltica Szczecin26:23 (12:13)
18:00 OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz-ZAGZagłębie Lubin25:28 (13:14)
19:00 STAStart Elbląg-RUCRuch Chorzów31:23 (15:12)
przejdź na górę
- 10. Kolejka 
środa, 12 listopad 2014
16:00 POGPogoń Baltica Szczecin-OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz30:26 (17:13)
17:30 VISVistal Gdynia-JELJelenia Góra39:26 (18:13)
18:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-MKSMKS Lublin18:38 (9:18) Raport meczowy
18:30 ZAGZagłębie Lubin-STAStart Elbląg23:22 (15:12)
sobota, 15 listopad 2014
17:00 SAMSambor Tczew -RUCRuch Chorzów25:28 (15:14)
17:00 OLKSPR Olkusz-POLPolitechnika Koszalińska23:24 (13:13)
przejdź na górę
- 11. Kolejka 
środa, 29 październik 2014
18:00 POLPolitechnika Koszalińska-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski36:23 (17:10) Raport meczowy
środa, 19 listopad 2014
18:00 STAStart Elbląg-POGPogoń Baltica Szczecin24:23 (10:12)
18:00 RUCRuch Chorzów-ZAGZagłębie Lubin30:30 (14:15)
20:30 MKSMKS Lublin-VISVistal Gdynia29:25 (11:8)
sobota, 22 listopad 2014
17:00 SAMSambor Tczew -JELJelenia Góra27:25 (10:15)
18:00 OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz-OLKSPR Olkusz28:27 (12:15)
przejdź na górę
- 12. Kolejka 
sobota, 03 styczeń 2015
17:00 SAMSambor Tczew -ZAGZagłębie Lubin16:27 (8:9)
17:30 POLPolitechnika Koszalińska-VISVistal Gdynia22:20 (10:9)
18:00 STAStart Elbląg-OLKSPR Olkusz34:27 (14:12)
niedziela, 04 styczeń 2015
16:00 RUCRuch Chorzów-POGPogoń Baltica Szczecin17:26 (10:14)
17:00 OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski22:30 (13:14) Raport meczowy
17:00 MKSMKS Lublin-JELJelenia Góra31:23 (15:8)
przejdź na górę
- 13. Kolejka 
sobota, 10 styczeń 2015
17:00 MKSMKS Lublin-SAMSambor Tczew 29:28 (15:16)
17:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-STAStart Elbląg23:29 (14:18) Raport meczowy
18:00 JELJelenia Góra-POLPolitechnika Koszalińska29:22 (15:13)
19:00 OLKSPR Olkusz-RUCRuch Chorzów26:28 (15:17)
niedziela, 11 styczeń 2015
15:00 VISVistal Gdynia-OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz35:32 (19:15)
17:30 POGPogoń Baltica Szczecin-ZAGZagłębie Lubin24:24 (12:13)
przejdź na górę
- 14. Kolejka 
sobota, 17 styczeń 2015
15:00 VISVistal Gdynia-STAStart Elbląg37:33 (18:15)
17:00 SAMSambor Tczew -POGPogoń Baltica Szczecin19:19 (9:11)
17:00 OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz-JELJelenia Góra26:30 (13:16)
niedziela, 18 styczeń 2015
16:00 RUCRuch Chorzów-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski25:21 (12:11) Raport meczowy
17:00 ZAGZagłębie Lubin-OLKSPR Olkusz25:20 (14:6)
17:30 POLPolitechnika Koszalińska-MKSMKS Lublin24:27 (17:16)
przejdź na górę
- 15. Kolejka 
sobota, 24 styczeń 2015
17:00 JELJelenia Góra-STAStart Elbląg31:35 (16:17)
17:00 OLKSPR Olkusz-POGPogoń Baltica Szczecin27:38 (17:16)
17:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-ZAGZagłębie Lubin19:24 (10:15) Raport meczowy
niedziela, 25 styczeń 2015
17:00 POLPolitechnika Koszalińska-SAMSambor Tczew 30:23 (15:14)
17:00 MKSMKS Lublin-OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz41:29 (21:14)
17:30 VISVistal Gdynia-RUCRuch Chorzów41:30 (17:12)
przejdź na górę
- 16. Kolejka 
sobota, 31 styczeń 2015
16:00 RUCRuch Chorzów-JELJelenia Góra26:25 (9:14)
17:00 SAMSambor Tczew -OLKSPR Olkusz27:24 (15:12)
17:00 STAStart Elbląg-MKSMKS Lublin27:34 (12:14)
17:00 POGPogoń Baltica Szczecin-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski32:24 (16:10) Raport meczowy
niedziela, 01 luty 2015
18:00 OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz-POLPolitechnika Koszalińska28:28 (13:15)
20:00 ZAGZagłębie Lubin-VISVistal Gdynia29:26 (13:10)
przejdź na górę
- 17. Kolejka 
środa, 14 styczeń 2015
17:00 MKSMKS Lublin-RUCRuch Chorzów39:30 (16:14)
środa, 04 luty 2015
18:00 POGPogoń Baltica Szczecin-VISVistal Gdynia20:25 (11:14)
sobota, 07 luty 2015
15:00 POLPolitechnika Koszalińska-STAStart Elbląg29:24 (14:13)
17:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-OLKSPR Olkusz30:23 (14:9) Raport meczowy
17:00 JELJelenia Góra-ZAGZagłębie Lubin26:29 (12:15)
niedziela, 08 luty 2015
18:00 OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz-SAMSambor Tczew 28:28 (16:11)
przejdź na górę
- 18. Kolejka 
sobota, 14 luty 2015
16:00 OLKSPR Olkusz-VISVistal Gdynia20:32 (10:21)
17:30 STAStart Elbląg-OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz35:24 (19:12)
18:00 RUCRuch Chorzów-POLPolitechnika Koszalińska28:32 (12:18)
niedziela, 15 luty 2015
15:00 POGPogoń Baltica Szczecin-JELJelenia Góra36:30 (17:17)
17:00 SAMSambor Tczew -PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski27:28 (11:14)
środa, 11 marzec 2015
18:30 ZAGZagłębie Lubin-MKSMKS Lublin24:31 (13:15)
przejdź na górę
- 19. Kolejka 
środa, 11 luty 2015
17:30 VISVistal Gdynia-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski34:28 (22:13) Raport meczowy
sobota, 21 luty 2015
16:00 STAStart Elbląg-SAMSambor Tczew 30:24 (12:14)
17:00 OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz-RUCRuch Chorzów27:30 (12:14)
17:00 JELJelenia Góra-OLKSPR Olkusz26:24 (13:11)
17:00 POLPolitechnika Koszalińska-ZAGZagłębie Lubin27:22 (14:13)
niedziela, 22 luty 2015
17:30 MKSMKS Lublin-POGPogoń Baltica Szczecin24:30 (9:13)
przejdź na górę
- 20. Kolejka 
sobota, 28 luty 2015
16:00 ZAGZagłębie Lubin-OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz32:27 (17:15)
17:00 OLKSPR Olkusz-MKSMKS Lublin23:29 (10:14)
17:00 SAMSambor Tczew -VISVistal Gdynia20:29 (8:14)
18:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-JELJelenia Góra28:22 (16:10) Raport meczowy
niedziela, 01 marzec 2015
15:00 POGPogoń Baltica Szczecin-POLPolitechnika Koszalińska30:23 (16:10)
17:30 RUCRuch Chorzów-STAStart Elbląg31:28 (18:16)
przejdź na górę
- 21. Kolejka 
sobota, 07 marzec 2015
17:00 OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz-POGPogoń Baltica Szczecin22:36 (14:14)
17:00 POLPolitechnika Koszalińska-OLKSPR Olkusz34:26 (20:10)
17:00 JELJelenia Góra-VISVistal Gdynia25:32 (13:16)
niedziela, 08 marzec 2015
17:30 STAStart Elbląg-ZAGZagłębie Lubin24:24 (11:13)
18:30 RUCRuch Chorzów-SAMSambor Tczew 35:31 (18:13)
środa, 25 marzec 2015
17:00 MKSMKS Lublin-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski32:28 (19:19)
przejdź na górę
- 22. Kolejka 
wtorek, 03 marzec 2015
18:00 VISVistal Gdynia-MKSMKS Lublin25:24 (8:10)
środa, 11 marzec 2015
18:00 POGPogoń Baltica Szczecin-STAStart Elbląg36:31 (17:12)
sobota, 14 marzec 2015
17:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-POLPolitechnika Koszalińska22:35 (12:16) Raport meczowy
17:00 JELJelenia Góra-SAMSambor Tczew 25:25 (13:11)
17:00 OLKSPR Olkusz-OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz28:27 (11:14)
niedziela, 15 marzec 2015
16:00 ZAGZagłębie Lubin-RUCRuch Chorzów28:27 (18:16)
przejdź na górę
- 23. Kolejka 
sobota, 28 marzec 2015
00:00 OLKSPR Olkusz-OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz22:30 (11:16)
18:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-SAMSambor Tczew 21:29 (10:13)
przejdź na górę
- 24. Kolejka 
środa, 08 kwiecień 2015
17:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz27:27 (11:14)
18:00 SAMSambor Tczew -OLKSPR Olkusz33:26 (16:15)
przejdź na górę
- 25. Kolejka 
sobota, 18 kwiecień 2015
15:00 OLKSPR Olkusz-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski25:29 (12:11)
17:00 OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz-SAMSambor Tczew 31:28 (14:16)
przejdź na górę
- 26. Kolejka 
sobota, 25 kwiecień 2015
17:00 SAMSambor Tczew -PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski25:29 (13:12)
niedziela, 26 kwiecień 2015
17:00 OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz-OLKSPR Olkusz37:30 (19:15)
przejdź na górę
- 27. Kolejka 
sobota, 02 maj 2015
17:00 OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski34:20 (17:9)
17:00 OLKSPR Olkusz-SAMSambor Tczew 26:26 (13:11)
przejdź na górę
- 28. Kolejka 
piątek, 08 maj 2015
17:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-OLKSPR Olkusz34:28 (16:14)
sobota, 09 maj 2015
17:00 SAMSambor Tczew -OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz30:22 (14:11)
przejdź na górę

Sponsorzy

Współpraca

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Akceptuję pliki cookies z tej witryny.