MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski

Jesteś tutaj: Rozgrywki » Poprzednie sezony » SuperLiga 2013/2014 » Terminarz
czwartek, 25 Maj 2017
SuperLiga 2013/2014

- 1. Kolejka 
sobota, 07 wrzesień 2013
16:00 OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz-ZAGZagłębie Lubin20:28 (10:16)
16:00 RUCRuch Chorzów-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski21:24 (11:12) Raport meczowy
17:00 JELJelenia Góra-MKSMKS Lublin28:35 (13:18)
17:00 OLKSPR Olkusz-VISVistal Gdynia13:29 (9:11)
poniedziałek, 09 wrzesień 2013
18:00 STAStart Elbląg-POGPogoń Baltica Szczecin21:29 (5:12)
przejdź na górę
- 2. Kolejka 
piątek, 13 wrzesień 2013
19:00 ZAGZagłębie Lubin-OLKSPR Olkusz29:18 (16:10)
sobota, 14 wrzesień 2013
17:00 MKSMKS Lublin-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski27:22 (16:11) Raport meczowy
17:00 JELJelenia Góra-STAStart Elbląg25:28 (11:12)
18:00 POLPolitechnika Koszalińska-OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz23:29 (11:15)
niedziela, 15 wrzesień 2013
16:00 VISVistal Gdynia-RUCRuch Chorzów30:20 (15:8)
przejdź na górę
- 3. Kolejka 
sobota, 21 wrzesień 2013
14:30 MKSMKS Lublin-STAStart Elbląg40:32 (19:19)
16:00 RUCRuch Chorzów-ZAGZagłębie Lubin24:29 (11:17)
16:30 OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz-POGPogoń Baltica Szczecin27:26 (13:12)
17:00 OLKSPR Olkusz-POLPolitechnika Koszalińska25:30 (13:12)
niedziela, 22 wrzesień 2013
18:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-VISVistal Gdynia17:18 (5:10) Raport meczowy
przejdź na górę
- 4. Kolejka 
czwartek, 26 wrzesień 2013
17:00 JELJelenia Góra-OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz30:27 (15:13)
piątek, 27 wrzesień 2013
19:30 ZAGZagłębie Lubin-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski36:28 (20:12) Raport meczowy
sobota, 28 wrzesień 2013
17:00 POLPolitechnika Koszalińska-RUCRuch Chorzów28:25 (12:14)
17:00 POGPogoń Baltica Szczecin-OLKSPR Olkusz41:21 (17:15)
niedziela, 29 wrzesień 2013
18:00 MKSMKS Lublin-VISVistal Gdynia22:25 (10:12)
przejdź na górę
- 5. Kolejka 
środa, 02 październik 2013
19:00 VISVistal Gdynia-ZAGZagłębie Lubin21:23 (10:12)
sobota, 05 październik 2013
16:00 OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz-STAStart Elbląg22:36 (11:19)
16:00 RUCRuch Chorzów-POGPogoń Baltica Szczecin22:34 (12:15)
17:00 OLKSPR Olkusz-JELJelenia Góra29:26 (12:11)
17:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-POLPolitechnika Koszalińska25:22 (10:9) Raport meczowy
przejdź na górę
- 6. Kolejka 
środa, 09 październik 2013
20:00 MKSMKS Lublin-ZAGZagłębie Lubin29:23 (14:11)
sobota, 12 październik 2013
17:00 POLPolitechnika Koszalińska-VISVistal Gdynia16:25 (9:9)
17:00 POGPogoń Baltica Szczecin-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski27:19 (10:9) Raport meczowy
17:00 JELJelenia Góra-RUCRuch Chorzów42:28 (25:11)
niedziela, 13 październik 2013
16:00 STAStart Elbląg-OLKSPR Olkusz32:19 (17:12)
przejdź na górę
- 7. Kolejka 
środa, 16 październik 2013
17:00 RUCRuch Chorzów-STAStart Elbląg23:21 (13:10)
17:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-JELJelenia Góra25:26 (13:10) Raport meczowy
19:30 ZAGZagłębie Lubin-POLPolitechnika Koszalińska26:20 (12:12)
20:00 VISVistal Gdynia-POGPogoń Baltica Szczecin23:20 (13:11)
czwartek, 17 październik 2013
18:00 OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz-MKSMKS Lublin27:29 (13:16)
przejdź na górę
- 8. Kolejka 
środa, 30 październik 2013
18:00 MKSMKS Lublin-POLPolitechnika Koszalińska33:24 (16:13)
sobota, 02 listopad 2013
16:00 JELJelenia Góra-VISVistal Gdynia26:26 (13:13)
niedziela, 03 listopad 2013
17:00 OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz-OLKSPR Olkusz36:20 (17:8)
17:30 POGPogoń Baltica Szczecin-ZAGZagłębie Lubin29:29 (12:15)
18:00 STAStart Elbląg-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski30:23 (16:13) Raport meczowy
przejdź na górę
- 9. Kolejka 
środa, 06 listopad 2013
18:00 OLKSPR Olkusz-MKSMKS Lublin26:42 (13:22)
18:00 POLPolitechnika Koszalińska-POGPogoń Baltica Szczecin29:24 (15:11)
19:00 VISVistal Gdynia-STAStart Elbląg29:21 (14:8)
piątek, 08 listopad 2013
19:30 ZAGZagłębie Lubin-JELJelenia Góra29:25 (15:10)
sobota, 09 listopad 2013
16:00 RUCRuch Chorzów-OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz29:34 (16:16)
przejdź na górę
- 10. Kolejka 
czwartek, 14 listopad 2013
18:00 POGPogoń Baltica Szczecin-MKSMKS Lublin26:34 (15:21)
sobota, 16 listopad 2013
17:00 OLKSPR Olkusz-RUCRuch Chorzów22:28 (11:11)
17:30 STAStart Elbląg-ZAGZagłębie Lubin34:28 (20:16)
18:00 OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski27:22 (14:9) Raport meczowy
środa, 20 listopad 2013
17:00 JELJelenia Góra-POLPolitechnika Koszalińska24:31 (9:13)
przejdź na górę
- 11. Kolejka 
sobota, 04 styczeń 2014
16:00 VISVistal Gdynia-OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz24:19 (12:11)
17:00 POGPogoń Baltica Szczecin-JELJelenia Góra28:22 (14:11)
niedziela, 05 styczeń 2014
15:00 POLPolitechnika Koszalińska-STAStart Elbląg25:20 (16:7)
17:00 RUCRuch Chorzów-MKSMKS Lublin24:33 (13:15)
17:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-OLKSPR Olkusz23:23 (13:11) Raport meczowy
przejdź na górę
- 12. Kolejka 
piątek, 10 styczeń 2014
18:30 VISVistal Gdynia-OLKSPR Olkusz34:25 (18:12)
sobota, 11 styczeń 2014
17:00 ZAGZagłębie Lubin-OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz27:22 (12:11)
17:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-RUCRuch Chorzów29:28 (14:16) Raport meczowy
17:30 MKSMKS Lublin-JELJelenia Góra30:14 (16:8)
niedziela, 12 styczeń 2014
17:40 POGPogoń Baltica Szczecin-STAStart Elbląg29:29 (15:15)
przejdź na górę
- 13. Kolejka 
środa, 15 styczeń 2014
17:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-MKSMKS Lublin24:33 (11:19) Raport meczowy
18:00 OLKSPR Olkusz-ZAGZagłębie Lubin21:34 (13:17)
18:00 OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz-POLPolitechnika Koszalińska30:24 (13:10)
18:00 STAStart Elbląg-JELJelenia Góra34:28 (19:13)
18:10 RUCRuch Chorzów-VISVistal Gdynia20:30 (10:14)
przejdź na górę
- 14. Kolejka 
sobota, 18 styczeń 2014
16:00 POLPolitechnika Koszalińska-OLKSPR Olkusz32:22 (15:8)
16:00 VISVistal Gdynia-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski36:17 (15:7) Raport meczowy
17:00 POGPogoń Baltica Szczecin-OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz33:26 (10:11)
19:30 ZAGZagłębie Lubin-RUCRuch Chorzów29:17 (11:11)
niedziela, 19 styczeń 2014
17:40 STAStart Elbląg-MKSMKS Lublin27:33 (17:16)
przejdź na górę
- 15. Kolejka 
piątek, 24 styczeń 2014
18:00 OLKSPR Olkusz-POGPogoń Baltica Szczecin22:35 (10:17)
sobota, 25 styczeń 2014
16:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-ZAGZagłębie Lubin21:32 (13:21) Raport meczowy
18:00 OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz-JELJelenia Góra35:27 (18:12)
niedziela, 26 styczeń 2014
17:00 RUCRuch Chorzów-POLPolitechnika Koszalińska28:25 (13:12)
17:30 VISVistal Gdynia-MKSMKS Lublin38:24 (19:10)
przejdź na górę
- 16. Kolejka 
sobota, 01 luty 2014
17:00 STAStart Elbląg-OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz36:26 (18:9)
17:00 JELJelenia Góra-OLKSPR Olkusz24:27 (16:13)
17:00 POGPogoń Baltica Szczecin-RUCRuch Chorzów25:14 (14:7)
niedziela, 02 luty 2014
17:00 POLPolitechnika Koszalińska-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski29:22 (16:10) Raport meczowy
17:30 ZAGZagłębie Lubin-VISVistal Gdynia25:18 (13:5)
przejdź na górę
- 17. Kolejka 
środa, 08 styczeń 2014
18:00 VISVistal Gdynia-POLPolitechnika Koszalińska18:21 (11:11)
sobota, 08 luty 2014
17:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-POGPogoń Baltica Szczecin25:26 (10:14) Raport meczowy
17:30 ZAGZagłębie Lubin-MKSMKS Lublin23:22 (12:10)
niedziela, 09 luty 2014
17:00 OLKSPR Olkusz-STAStart Elbląg23:32 (13:17)
18:00 RUCRuch Chorzów-JELJelenia Góra31:23 (15:8)
przejdź na górę
- 18. Kolejka 
sobota, 15 luty 2014
16:00 STAStart Elbląg-RUCRuch Chorzów30:22 (15:12)
16:00 JELJelenia Góra-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski36:27 (15:11) Raport meczowy
17:00 MKSMKS Lublin-OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz34:24 (13:12)
17:30 POGPogoń Baltica Szczecin-VISVistal Gdynia23:23 (14:10)
niedziela, 16 luty 2014
15:30 POLPolitechnika Koszalińska-ZAGZagłębie Lubin22:26 (11:14)
przejdź na górę
- 19. Kolejka 
sobota, 22 luty 2014
16:00 OLKSPR Olkusz-OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz25:21 (10:7)
17:00 ZAGZagłębie Lubin-POGPogoń Baltica Szczecin26:23 (11:9)
niedziela, 23 luty 2014
17:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-STAStart Elbląg25:24 (10:10) Raport meczowy
17:30 POLPolitechnika Koszalińska-MKSMKS Lublin27:31 (12:14)
18:00 VISVistal Gdynia-JELJelenia Góra28:22 (17:11)
przejdź na górę
- 20. Kolejka 
środa, 26 luty 2014
16:00 OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz-RUCRuch Chorzów32:29 (15:18)
17:00 MKSMKS Lublin-OLKSPR Olkusz34:23 (18:12)
17:00 STAStart Elbląg-VISVistal Gdynia28:28 (16:14)
17:00 JELJelenia Góra-ZAGZagłębie Lubin21:19 (12:10)
18:00 POGPogoń Baltica Szczecin-POLPolitechnika Koszalińska24:25 (11:10)
przejdź na górę
- 21. Kolejka 
sobota, 01 marzec 2014
16:00 RUCRuch Chorzów-OLKSPR Olkusz26:23 (12:11)
17:00 POLPolitechnika Koszalińska-JELJelenia Góra36:31 (19:14)
17:00 ZAGZagłębie Lubin-STAStart Elbląg30:26 (13:13)
17:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz29:29 (15:15) Raport meczowy
17:40 MKSMKS Lublin-POGPogoń Baltica Szczecin36:24 (18:13)
przejdź na górę
- 22. Kolejka 
sobota, 08 marzec 2014
17:00 MKSMKS Lublin-RUCRuch Chorzów36:27 (18:13)
17:00 OLKSPR Olkusz-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski25:28 (12:14) Raport meczowy
17:00 STAStart Elbląg-POLPolitechnika Koszalińska32:28 (17:15)
18:00 JELJelenia Góra-POGPogoń Baltica Szczecin30:35 (13:22)
20:30 OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz-VISVistal Gdynia21:29 (11:14)
przejdź na górę
- 23. Kolejka 
sobota, 05 kwiecień 2014
16:00 JELJelenia Góra-RUCRuch Chorzów31:21 (14:13)
przejdź na górę
- 24. Kolejka 
sobota, 12 kwiecień 2014
17:00 JELJelenia Góra-OLKSPR Olkusz33:27 (16:11)
przejdź na górę
- 25. Kolejka 
czwartek, 24 kwiecień 2014
18:00 OLKSPR Olkusz-RUCRuch Chorzów24:30 (12:17)
przejdź na górę
- 26. Kolejka 
niedziela, 04 maj 2014
16:00 RUCRuch Chorzów-JELJelenia Góra33:24 (16:11)
przejdź na górę
- 27. Kolejka 
środa, 07 maj 2014
18:00 OLKSPR Olkusz-JELJelenia Góra28:41 (15:18)
przejdź na górę
- 28. Kolejka 
sobota, 10 maj 2014
16:00 RUCRuch Chorzów-OLKSPR Olkusz30:20 (15:11)
przejdź na górę

Sponsorzy

Współpraca

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Akceptuję pliki cookies z tej witryny.