MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski

Jesteś tutaj: Rozgrywki » Poprzednie sezony » SuperLiga 2012/2013 » Terminarz
czwartek, 25 Maj 2017
SuperLiga 2012/2013

- 1. Kolejka 
sobota, 08 wrzesień 2012
15:00 STAStart Elbląg-POLPolitechnika Koszalińska31:24 (14:12)
16:00 RUCRuch Chorzów-MKSMKS Lublin31:33 (16:17)
16:00 POGPogoń Baltica Szczecin-SAMSambor Tczew 22:24 (11:13)
17:00 ZAGZagłębie Lubin-KIEKSS Kielce25:25 (13:12)
17:00 JELJelenia Góra-OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz28:28 (14:15)
18:20 VISVistal Gdynia-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski29:22 (12:9) Raport meczowy
przejdź na górę
- 2. Kolejka 
sobota, 15 wrzesień 2012
16:00 OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz-POGPogoń Baltica Szczecin19:27 (9:12)
16:00 RUCRuch Chorzów-JELJelenia Góra27:29 (13:14)
17:00 KIEKSS Kielce-POLPolitechnika Koszalińska33:28 (17:15)
17:00 SAMSambor Tczew -VISVistal Gdynia24:31 (13:13)
17:00 ZAGZagłębie Lubin-MKSMKS Lublin29:33 (9:16)
18:30 STAStart Elbląg-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski30:26 (16:14) Raport meczowy
przejdź na górę
- 3. Kolejka 
środa, 19 wrzesień 2012
18:30 VISVistal Gdynia-OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz33:24 (17:13)
sobota, 22 wrzesień 2012
17:00 MKSMKS Lublin-KIEKSS Kielce39:30 (16:14)
17:00 JELJelenia Góra-ZAGZagłębie Lubin24:25 (11:13)
17:00 POGPogoń Baltica Szczecin-RUCRuch Chorzów21:27 (9:14)
18:30 STAStart Elbląg-SAMSambor Tczew 32:30 (17:16)
niedziela, 23 wrzesień 2012
17:00 POLPolitechnika Koszalińska-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski26:22 (11:11) Raport meczowy
przejdź na górę
- 4. Kolejka 
czwartek, 11 październik 2012
17:00 ZAGZagłębie Lubin-POGPogoń Baltica Szczecin22:22 (12:10)
sobota, 13 październik 2012
15:00 KIEKSS Kielce-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski31:28 (12:13) Raport meczowy
16:00 OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz-STAStart Elbląg21:18 (9:7)
16:00 RUCRuch Chorzów-VISVistal Gdynia30:22 (15:6)
niedziela, 14 październik 2012
17:00 POLPolitechnika Koszalińska-SAMSambor Tczew 35:22 (18:11)
środa, 17 październik 2012
17:00 MKSMKS Lublin-JELJelenia Góra42:35 (24:13)
przejdź na górę
- 5. Kolejka 
sobota, 20 październik 2012
17:00 JELJelenia Góra-KIEKSS Kielce28:35 (15:15)
17:00 POGPogoń Baltica Szczecin-MKSMKS Lublin20:26 (8:15)
17:00 POLPolitechnika Koszalińska-OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz40:22 (20:12)
17:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-SAMSambor Tczew 28:26 (16:11) Raport meczowy
wtorek, 23 październik 2012
18:30 STAStart Elbląg-RUCRuch Chorzów25:19 (12:10)
środa, 05 grudzień 2012
18:30 VISVistal Gdynia-ZAGZagłębie Lubin20:30 (12:15)
przejdź na górę
- 6. Kolejka 
sobota, 27 październik 2012
14:00 OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski30:25 (16:11) Raport meczowy
17:00 KIEKSS Kielce-SAMSambor Tczew 31:24 (15:12)
17:00 MKSMKS Lublin-VISVistal Gdynia35:31 (19:15)
18:00 JELJelenia Góra-POGPogoń Baltica Szczecin28:30 (13:17)
niedziela, 28 październik 2012
17:00 RUCRuch Chorzów-POLPolitechnika Koszalińska28:26 (13:14)
17:30 ZAGZagłębie Lubin-STAStart Elbląg24:20 (8:11)
przejdź na górę
- 7. Kolejka 
sobota, 03 listopad 2012
17:00 POGPogoń Baltica Szczecin-KIEKSS Kielce33:30 (21:1)
17:00 VISVistal Gdynia-JELJelenia Góra35:29 (18:17)
17:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-RUCRuch Chorzów31:22 (19:13) Raport meczowy
17:00 SAMSambor Tczew -OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz19:30 (7:15)
18:00 STAStart Elbląg-MKSMKS Lublin27:32 (14:18)
niedziela, 04 listopad 2012
18:30 POLPolitechnika Koszalińska-ZAGZagłębie Lubin29:27 (14:15)
przejdź na górę
- 8. Kolejka 
środa, 07 listopad 2012
17:00 RUCRuch Chorzów-SAMSambor Tczew 28:21 (15:7)
17:00 ZAGZagłębie Lubin-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski38:23 (18:8) Raport meczowy
czwartek, 08 listopad 2012
16:30 KIEKSS Kielce-OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz40:33 (26:14)
sobota, 10 listopad 2012
16:00 POGPogoń Baltica Szczecin-VISVistal Gdynia24:30 (14:13)
16:30 JELJelenia Góra-STAStart Elbląg29:25 (13:13)
środa, 05 grudzień 2012
18:00 MKSMKS Lublin-POLPolitechnika Koszalińska37:28 (21:12)
przejdź na górę
- 9. Kolejka 
poniedziałek, 05 listopad 2012
18:30 VISVistal Gdynia-KIEKSS Kielce28:28 (12:11)
środa, 14 listopad 2012
17:00 SAMSambor Tczew -ZAGZagłębie Lubin20:35 (7:16)
sobota, 17 listopad 2012
17:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-MKSMKS Lublin30:37 (12:20) Raport meczowy
17:00 OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz-RUCRuch Chorzów29:27 (16:15)
niedziela, 18 listopad 2012
12:00 STAStart Elbląg-POGPogoń Baltica Szczecin27:24 (12:12)
16:00 POLPolitechnika Koszalińska-JELJelenia Góra34:30 (17:12)
przejdź na górę
- 10. Kolejka 
sobota, 08 grudzień 2012
16:00 ZAGZagłębie Lubin-OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz33:22 (18:8)
17:00 KIEKSS Kielce-RUCRuch Chorzów32:31 (15:18)
17:00 MKSMKS Lublin-SAMSambor Tczew 38:31 (23:19)
17:00 POGPogoń Baltica Szczecin-POLPolitechnika Koszalińska24:22 (8:11)
17:10 VISVistal Gdynia-STAStart Elbląg40:28 (18:16)
18:00 JELJelenia Góra-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski31:28 (14:13) Raport meczowy
przejdź na górę
- 11. Kolejka 
sobota, 15 grudzień 2012
16:00 OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz-MKSMKS Lublin31:35 (12:20)
16:00 RUCRuch Chorzów-ZAGZagłębie Lubin20:26 (10:17)
17:00 SAMSambor Tczew -JELJelenia Góra26:27 (11:11)
18:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-POGPogoń Baltica Szczecin19:27 (8:15) Raport meczowy
niedziela, 16 grudzień 2012
12:00 STAStart Elbląg-KIEKSS Kielce30:27 (18:18)
17:00 POLPolitechnika Koszalińska-VISVistal Gdynia22:28 (10:16)
przejdź na górę
- 12. Kolejka 
środa, 19 grudzień 2012
16:30 KIEKSS Kielce-ZAGZagłębie Lubin29:32 (13:14)
17:00 SAMSambor Tczew -POGPogoń Baltica Szczecin22:20 (11:13)
17:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-VISVistal Gdynia28:33 (16:18) Raport meczowy
17:10 POLPolitechnika Koszalińska-STAStart Elbląg30:27 (16:18)
18:10 MKSMKS Lublin-RUCRuch Chorzów36:20 (19:12)
czwartek, 20 grudzień 2012
16:30 OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz-JELJelenia Góra26:31 (11:12)
przejdź na górę
- 13. Kolejka 
sobota, 05 styczeń 2013
17:00 POLPolitechnika Koszalińska-KIEKSS Kielce32:30 (12:10)
17:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-STAStart Elbląg23:27 (12:12) Raport meczowy
17:00 POGPogoń Baltica Szczecin-OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz10:0walkower
17:00 JELJelenia Góra-RUCRuch Chorzów36:34 (16:19)
niedziela, 06 styczeń 2013
17:00 MKSMKS Lublin-ZAGZagłębie Lubin26:29 (13:18)
18:30 VISVistal Gdynia-SAMSambor Tczew 34:29 (20:11)
przejdź na górę
- 14. Kolejka 
sobota, 12 styczeń 2013
15:00 OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz-VISVistal Gdynia24:28 (10:17)
17:00 KIEKSS Kielce-MKSMKS Lublin33:36 (14:17)
17:00 ZAGZagłębie Lubin-JELJelenia Góra33:25 (14:11)
17:00 SAMSambor Tczew -STAStart Elbląg22:22 (11:10)
18:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-POLPolitechnika Koszalińska22:29 (14:16) Raport meczowy
niedziela, 13 styczeń 2013
17:00 RUCRuch Chorzów-POGPogoń Baltica Szczecin30:26 (13:15)
przejdź na górę
- 15. Kolejka 
sobota, 19 styczeń 2013
16:00 STAStart Elbląg-OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz26:26 (15:13)
16:30 JELJelenia Góra-MKSMKS Lublin32:43 (18:19)
17:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-KIEKSS Kielce30:33 (14:18) Raport meczowy
niedziela, 20 styczeń 2013
17:00 POGPogoń Baltica Szczecin-ZAGZagłębie Lubin30:31 (15:11)
poniedziałek, 21 styczeń 2013
17:30 SAMSambor Tczew -POLPolitechnika Koszalińska31:31 (18:16)
środa, 23 styczeń 2013
17:00 VISVistal Gdynia-RUCRuch Chorzów33:23 (19:9)
przejdź na górę
- 16. Kolejka 
sobota, 26 styczeń 2013
16:00 RUCRuch Chorzów-STAStart Elbląg29:20 (15:10)
16:30 OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz-POLPolitechnika Koszalińska27:21 (11:11)
17:00 KIEKSS Kielce-JELJelenia Góra30:32 (15:16)
17:00 MKSMKS Lublin-POGPogoń Baltica Szczecin42:23 (22:12)
17:00 SAMSambor Tczew -PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski22:24 (9:14) Raport meczowy
niedziela, 27 styczeń 2013
14:30 ZAGZagłębie Lubin-VISVistal Gdynia31:20 (19:11)
przejdź na górę
- 17. Kolejka 
środa, 30 styczeń 2013
18:30 VISVistal Gdynia-MKSMKS Lublin35:30 (15:17)
sobota, 02 luty 2013
17:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz32:27 (17:16) Raport meczowy
17:00 POGPogoń Baltica Szczecin-JELJelenia Góra28:22 (16:13)
środa, 06 luty 2013
17:30 POLPolitechnika Koszalińska-RUCRuch Chorzów34:25 (20:11)
środa, 20 luty 2013
18:30 STAStart Elbląg-ZAGZagłębie Lubin18:31 (9:17)
niedziela, 24 luty 2013
17:00 SAMSambor Tczew -KIEKSS Kielce21:24 (13:13)
przejdź na górę
- 18. Kolejka 
sobota, 09 luty 2013
16:30 OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz-SAMSambor Tczew 29:23 (13:12)
19:30 KIEKSS Kielce-POGPogoń Baltica Szczecin27:36 (14:19)
niedziela, 10 luty 2013
17:00 RUCRuch Chorzów-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski22:29 (11:13) Raport meczowy
17:10 MKSMKS Lublin-STAStart Elbląg40:35 (22:16)
środa, 13 luty 2013
17:00 JELJelenia Góra-VISVistal Gdynia32:36 (15:19)
19:00 ZAGZagłębie Lubin-POLPolitechnika Koszalińska24:25 (14:15)
przejdź na górę
- 19. Kolejka 
piątek, 15 luty 2013
17:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-ZAGZagłębie Lubin30:25 (15:10) Raport meczowy
sobota, 16 luty 2013
16:30 OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz-KIEKSS Kielce32:31 (17:12)
17:00 SAMSambor Tczew -RUCRuch Chorzów25:36 (13:17)
18:00 STAStart Elbląg-JELJelenia Góra25:29 (8:15)
niedziela, 17 luty 2013
15:00 VISVistal Gdynia-POGPogoń Baltica Szczecin34:18 (16:12)
17:00 POLPolitechnika Koszalińska-MKSMKS Lublin32:38 (11:17)
przejdź na górę
- 20. Kolejka 
piątek, 01 marzec 2013
18:00 JELJelenia Góra-POLPolitechnika Koszalińska32:30 (15:15)
sobota, 02 marzec 2013
16:00 POGPogoń Baltica Szczecin-STAStart Elbląg34:30 (19:13)
16:00 ZAGZagłębie Lubin-SAMSambor Tczew 28:22 (16:12)
17:00 RUCRuch Chorzów-OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz25:29 (16:13)
18:00 MKSMKS Lublin-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski38:25 (22:13) Raport meczowy
19:30 KIEKSS Kielce-VISVistal Gdynia27:31 (11:15)
przejdź na górę
- 21. Kolejka 
środa, 06 marzec 2013
17:30 POLPolitechnika Koszalińska-POGPogoń Baltica Szczecin26:24 (16:12)
sobota, 09 marzec 2013
16:00 RUCRuch Chorzów-KIEKSS Kielce21:26 (10:9)
16:30 OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz-ZAGZagłębie Lubin26:29 (12:14)
17:00 SAMSambor Tczew -MKSMKS Lublin25:32 (12:16)
17:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-JELJelenia Góra29:27 (13:12) Raport meczowy
18:00 STAStart Elbląg-VISVistal Gdynia22:24 (12:11)
przejdź na górę
- 22. Kolejka 
środa, 13 marzec 2013
16:30 KIEKSS Kielce-STAStart Elbląg24:26 (14:11)
18:00 VISVistal Gdynia-POLPolitechnika Koszalińska32:30 (15:13)
sobota, 16 marzec 2013
15:30 POGPogoń Baltica Szczecin-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski34:33 (20:19) Raport meczowy
15:30 ZAGZagłębie Lubin-RUCRuch Chorzów34:19 (16:7)
16:30 JELJelenia Góra-SAMSambor Tczew 28:23 (17:10)
17:00 MKSMKS Lublin-OLIOlimpia-Beskid Nowy Sącz42:27 (21:13)
przejdź na górę
- 23. Kolejka 
sobota, 06 kwiecień 2013
17:00 STAStart Elbląg-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski26:24 (15:11) Raport meczowy
niedziela, 07 kwiecień 2013
17:00 SAMSambor Tczew -RUCRuch Chorzów26:21 (14:9)
przejdź na górę
- 24. Kolejka 
sobota, 13 kwiecień 2013
18:00 STAStart Elbląg-RUCRuch Chorzów31:29 (17:16)
niedziela, 14 kwiecień 2013
16:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-SAMSambor Tczew 32:30 (18:16) Raport meczowy
przejdź na górę
- 25. Kolejka 
sobota, 20 kwiecień 2013
17:00 SAMSambor Tczew -STAStart Elbląg23:27 (9:16)
niedziela, 21 kwiecień 2013
17:00 RUCRuch Chorzów-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski24:12 (12:7) Raport meczowy
przejdź na górę
- 26. Kolejka 
sobota, 27 kwiecień 2013
16:00 RUCRuch Chorzów-SAMSambor Tczew 27:19 (16:10)
17:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-STAStart Elbląg27:20 (14:10) Raport meczowy
przejdź na górę
- 27. Kolejka 
sobota, 04 maj 2013
16:00 RUCRuch Chorzów-STAStart Elbląg26:25 (15:15)
17:00 SAMSambor Tczew -PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski23:31 (12:15)
przejdź na górę
- 28. Kolejka 
piątek, 10 maj 2013
16:30 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-RUCRuch Chorzów29:25 (12:14)
sobota, 11 maj 2013
16:00 STAStart Elbląg-SAMSambor Tczew 32:28 (17:16)
przejdź na górę

Sponsorzy

Współpraca

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Akceptuję pliki cookies z tej witryny.