MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski

Jesteś tutaj: Rozgrywki » Poprzednie sezony » Ekstraklasa 2008/2009 » Terminarz
wtorek, 27 Cze 2017
Ekstraklasa 2008/2009

- 1. Kolejka 
sobota, 06 wrzesień 2008
12:00 ZAGZagłębie Lubin-MKSMKS Lublin23:32 (12:15)
12:00 WARAZS AWF Warszawa-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski21:23 (10:11)
12:00 POLPolitechnika Koszalińska-RUCRuch Chorzów19:16 (7:9)
niedziela, 07 wrzesień 2008
12:00 VISVistal Gdynia-STAStart Elbląg35:26 (20:9)
12:00 JELJelenia Góra-ZGOZgoda Ruda Śląska-Bielszowice28:29 (15:13)
12:00 GDAAZS AWFiS Gdańsk-SŁUSłupia Słupsk44:22 (20:9)
przejdź na górę
- 2. Kolejka 
sobota, 13 wrzesień 2008
12:00 STAStart Elbląg-SŁUSłupia Słupsk43:28 (20:13)
12:00 RUCRuch Chorzów-GDAAZS AWFiS Gdańsk18:24 (6:10)
12:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-POLPolitechnika Koszalińska28:21 (10:12)
12:00 ZGOZgoda Ruda Śląska-Bielszowice-WARAZS AWF Warszawa40:30 (22:15)
12:00 MKSMKS Lublin-JELJelenia Góra38:29 (18:14)
niedziela, 14 wrzesień 2008
12:00 VISVistal Gdynia-ZAGZagłębie Lubin23:26 (11:10)
przejdź na górę
- 3. Kolejka 
sobota, 20 wrzesień 2008
12:00 ZAGZagłębie Lubin-STAStart Elbląg37:28 (20:13)
12:00 WARAZS AWF Warszawa-MKSMKS Lublin22:45 (9:23)
12:00 POLPolitechnika Koszalińska-ZGOZgoda Ruda Śląska-Bielszowice26:24 (10:14)
12:00 GDAAZS AWFiS Gdańsk-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski22:22 (9:11)
niedziela, 21 wrzesień 2008
12:00 JELJelenia Góra-VISVistal Gdynia20:29 (11:18)
12:00 SŁUSłupia Słupsk-RUCRuch Chorzów20:20 (14:9)
przejdź na górę
- 4. Kolejka 
poniedziałek, 22 wrzesień 2008
12:00 STAStart Elbląg-RUCRuch Chorzów35:24 (18:10)
12:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-SŁUSłupia Słupsk41:20 (21:8)
12:00 ZGOZgoda Ruda Śląska-Bielszowice-GDAAZS AWFiS Gdańsk29:28 (16:9)
12:00 MKSMKS Lublin-POLPolitechnika Koszalińska36:21 (23:11)
12:00 VISVistal Gdynia-WARAZS AWF Warszawa43:21 (22:12)
12:00 ZAGZagłębie Lubin-JELJelenia Góra34:19 (15:10)
przejdź na górę
- 5. Kolejka 
sobota, 27 wrzesień 2008
12:00 JELJelenia Góra-STAStart Elbląg33:34 (18:18)
12:00 WARAZS AWF Warszawa-ZAGZagłębie Lubin17:40 (9:21)
12:00 POLPolitechnika Koszalińska-VISVistal Gdynia25:24 (11:15)
12:00 GDAAZS AWFiS Gdańsk-MKSMKS Lublin26:27 (13:16)
12:00 SŁUSłupia Słupsk-ZGOZgoda Ruda Śląska-Bielszowice20:27 (11:11)
12:00 RUCRuch Chorzów-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski21:27 (10:15)
przejdź na górę
- 6. Kolejka 
poniedziałek, 29 wrzesień 2008
12:00 MKSMKS Lublin-SŁUSłupia Słupsk32:21 (17:12)
środa, 01 październik 2008
12:00 ZAGZagłębie Lubin-POLPolitechnika Koszalińska25:22 (14:10)
sobota, 04 październik 2008
12:00 STAStart Elbląg-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski24:33 (14:15)
12:00 ZGOZgoda Ruda Śląska-Bielszowice-RUCRuch Chorzów29:22 (12:9)
12:00 VISVistal Gdynia-GDAAZS AWFiS Gdańsk33:29 (16:20)
12:00 JELJelenia Góra-WARAZS AWF Warszawa39:28 (15:12)
przejdź na górę
- 7. Kolejka 
środa, 08 październik 2008
12:00 SŁUSłupia Słupsk-VISVistal Gdynia24:31 (14:14)
sobota, 11 październik 2008
12:00 WARAZS AWF Warszawa-STAStart Elbląg32:39 (15:16)
12:00 POLPolitechnika Koszalińska-JELJelenia Góra28:26 (15:13)
12:00 RUCRuch Chorzów-MKSMKS Lublin16:29 (9:14)
12:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-ZGOZgoda Ruda Śląska-Bielszowice30:23 (13:10)
środa, 22 październik 2008
12:00 GDAAZS AWFiS Gdańsk-ZAGZagłębie Lubin29:29 (17:15)
przejdź na górę
- 8. Kolejka 
sobota, 25 październik 2008
12:00 MKSMKS Lublin-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski31:22 (17:9)
12:00 ZAGZagłębie Lubin-SŁUSłupia Słupsk33:24 (13:10)
12:00 JELJelenia Góra-GDAAZS AWFiS Gdańsk34:29 (17:15)
12:00 WARAZS AWF Warszawa-POLPolitechnika Koszalińska26:33 (11:16)
niedziela, 26 październik 2008
12:00 STAStart Elbląg-ZGOZgoda Ruda Śląska-Bielszowice30:22 (15:10)
12:00 VISVistal Gdynia-RUCRuch Chorzów22:22 (13:13)
przejdź na górę
- 9. Kolejka 
czwartek, 30 październik 2008
12:00 ZGOZgoda Ruda Śląska-Bielszowice-MKSMKS Lublin24:30 (11:15)
środa, 05 listopad 2008
12:00 POLPolitechnika Koszalińska-STAStart Elbląg25:22 (11:11)
12:00 GDAAZS AWFiS Gdańsk-WARAZS AWF Warszawa41:18 (18:9)
12:00 SŁUSłupia Słupsk-JELJelenia Góra24:30 (15:12)
12:00 RUCRuch Chorzów-ZAGZagłębie Lubin23:30 (9:16)
12:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-VISVistal Gdynia25:24 (14:9)
przejdź na górę
- 10. Kolejka 
sobota, 08 listopad 2008
12:00 VISVistal Gdynia-ZGOZgoda Ruda Śląska-Bielszowice29:24 (13:9)
12:00 ZAGZagłębie Lubin-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski32:23 (15:10)
12:00 WARAZS AWF Warszawa-SŁUSłupia Słupsk19:33 (11:16)
środa, 12 listopad 2008
12:00 STAStart Elbląg-MKSMKS Lublin33:34 (14:18)
12:00 JELJelenia Góra-RUCRuch Chorzów33:32 (16:15)
12:00 POLPolitechnika Koszalińska-GDAAZS AWFiS Gdańsk26:25 (12:14)
przejdź na górę
- 11. Kolejka 
sobota, 15 listopad 2008
12:00 GDAAZS AWFiS Gdańsk-STAStart Elbląg21:26 (11:10)
12:00 SŁUSłupia Słupsk-POLPolitechnika Koszalińska20:32 (10:17)
12:00 RUCRuch Chorzów-WARAZS AWF Warszawa32:21 (15:11)
12:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-JELJelenia Góra31:21 (15:9)
12:00 ZGOZgoda Ruda Śląska-Bielszowice-ZAGZagłębie Lubin26:25 (14:10)
niedziela, 16 listopad 2008
12:00 MKSMKS Lublin-VISVistal Gdynia42:28 (23:13)
przejdź na górę
- 12. Kolejka 
sobota, 06 grudzień 2008
12:00 MKSMKS Lublin-ZAGZagłębie Lubin29:26 (9:12)
12:00 ZGOZgoda Ruda Śląska-Bielszowice-JELJelenia Góra29:32 (15:15)
12:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-WARAZS AWF Warszawa40:24 (17:14)
niedziela, 07 grudzień 2008
12:00 STAStart Elbląg-VISVistal Gdynia26:33 (13:18)
12:00 RUCRuch Chorzów-POLPolitechnika Koszalińska24:26 (10:15)
12:00 SŁUSłupia Słupsk-GDAAZS AWFiS Gdańsk30:30 (15:15)
przejdź na górę
- 13. Kolejka 
środa, 10 grudzień 2008
12:00 WARAZS AWF Warszawa-ZGOZgoda Ruda Śląska-Bielszowice18:28 (7:13)
sobota, 13 grudzień 2008
12:00 SŁUSłupia Słupsk-STAStart Elbląg25:29 (13:14)
12:00 GDAAZS AWFiS Gdańsk-RUCRuch Chorzów28:18 (19:10)
12:00 POLPolitechnika Koszalińska-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski21:25 (11:14)
12:00 JELJelenia Góra-MKSMKS Lublin36:43 (14:25)
12:00 ZAGZagłębie Lubin-VISVistal Gdynia37:22 (18:9)
przejdź na górę
- 14. Kolejka 
sobota, 20 grudzień 2008
12:00 STAStart Elbląg-ZAGZagłębie Lubin28:24 (11:16)
12:00 ZGOZgoda Ruda Śląska-Bielszowice-POLPolitechnika Koszalińska19:27 (7:10)
12:00 RUCRuch Chorzów-SŁUSłupia Słupsk20:22 (7:12)
niedziela, 21 grudzień 2008
12:00 VISVistal Gdynia-JELJelenia Góra36:30 (21:15)
poniedziałek, 29 grudzień 2008
12:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-GDAAZS AWFiS Gdańsk40:19 (22:7)
wtorek, 30 grudzień 2008
12:00 MKSMKS Lublin-WARAZS AWF Warszawa45:18 (24:9)
przejdź na górę
- 15. Kolejka 
sobota, 03 styczeń 2009
12:00 RUCRuch Chorzów-STAStart Elbląg30:28 (15:11)
12:00 SŁUSłupia Słupsk-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski19:26 (10:17)
12:00 GDAAZS AWFiS Gdańsk-ZGOZgoda Ruda Śląska-Bielszowice18:34 (10:16)
12:00 POLPolitechnika Koszalińska-MKSMKS Lublin23:37 (15:15)
12:00 WARAZS AWF Warszawa-VISVistal Gdynia25:38 (15:20)
niedziela, 04 styczeń 2009
12:00 JELJelenia Góra-ZAGZagłębie Lubin29:39 (16:21)
przejdź na górę
- 16. Kolejka 
sobota, 10 styczeń 2009
12:00 ZAGZagłębie Lubin-WARAZS AWF Warszawa51:24 (23:9)
12:00 VISVistal Gdynia-POLPolitechnika Koszalińska30:35 (17:23)
12:00 ZGOZgoda Ruda Śląska-Bielszowice-SŁUSłupia Słupsk31:21 (15:10)
12:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-RUCRuch Chorzów29:24 (10:10)
niedziela, 11 styczeń 2009
12:00 STAStart Elbląg-JELJelenia Góra29:29 (15:13)
12:00 MKSMKS Lublin-GDAAZS AWFiS Gdańsk39:22 (23:12)
przejdź na górę
- 17. Kolejka 
sobota, 17 styczeń 2009
12:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-STAStart Elbląg25:24 (12:12)
12:00 RUCRuch Chorzów-ZGOZgoda Ruda Śląska-Bielszowice24:30 (9:15)
12:00 SŁUSłupia Słupsk-MKSMKS Lublin19:39 (12:19)
12:00 POLPolitechnika Koszalińska-ZAGZagłębie Lubin26:32 (12:15)
12:00 WARAZS AWF Warszawa-JELJelenia Góra25:30 (12:11)
niedziela, 18 styczeń 2009
12:00 GDAAZS AWFiS Gdańsk-VISVistal Gdynia17:35 (8:15)
przejdź na górę
- 18. Kolejka 
sobota, 24 styczeń 2009
12:00 JELJelenia Góra-POLPolitechnika Koszalińska38:37 (18:19)
12:00 ZAGZagłębie Lubin-GDAAZS AWFiS Gdańsk10:0
12:00 MKSMKS Lublin-RUCRuch Chorzów32:15 (16:7)
12:00 ZGOZgoda Ruda Śląska-Bielszowice-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski32:18 (14:10)
niedziela, 25 styczeń 2009
12:00 STAStart Elbląg-WARAZS AWF Warszawa38:25 (18:11)
12:00 VISVistal Gdynia-SŁUSłupia Słupsk34:16 (18:10)
przejdź na górę
- 19. Kolejka 
sobota, 31 styczeń 2009
12:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-MKSMKS Lublin21:30 (15:11)
12:00 RUCRuch Chorzów-VISVistal Gdynia21:28 (9:16)
12:00 GDAAZS AWFiS Gdańsk-JELJelenia Góra24:34 (9:22)
12:00 POLPolitechnika Koszalińska-WARAZS AWF Warszawa33:24 (13:12)
niedziela, 01 luty 2009
12:00 ZGOZgoda Ruda Śląska-Bielszowice-STAStart Elbląg36:29 (16:14)
12:00 SŁUSłupia Słupsk-ZAGZagłębie Lubin16:30 (11:15)
przejdź na górę
- 20. Kolejka 
środa, 28 styczeń 2009
12:00 JELJelenia Góra-SŁUSłupia Słupsk10:0
12:00 MKSMKS Lublin-ZGOZgoda Ruda Śląska-Bielszowice34:22 (16:12)
sobota, 07 luty 2009
12:00 STAStart Elbląg-POLPolitechnika Koszalińska24:24 (11:11)
12:00 ZAGZagłębie Lubin-RUCRuch Chorzów28:18 (16:10)
niedziela, 08 luty 2009
12:00 VISVistal Gdynia-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski22:15 (15:4)
środa, 11 luty 2009
12:00 WARAZS AWF Warszawa-GDAAZS AWFiS Gdańsk31:33 (17:17)
przejdź na górę
- 21. Kolejka 
piątek, 13 luty 2009
12:00 GDAAZS AWFiS Gdańsk-POLPolitechnika Koszalińska18:22 (10:11)
sobota, 14 luty 2009
12:00 ZGOZgoda Ruda Śląska-Bielszowice-VISVistal Gdynia27:24 (16:14)
12:00 PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski-ZAGZagłębie Lubin19:21 (10:13)
12:00 RUCRuch Chorzów-JELJelenia Góra24:21 (13:12)
środa, 18 luty 2009
12:00 MKSMKS Lublin-STAStart Elbląg44:18 (21:10)
12:00 SŁUSłupia Słupsk-WARAZS AWF Warszawa33:30 (18:16)
przejdź na górę
- 22. Kolejka 
sobota, 21 luty 2009
12:00 STAStart Elbląg-GDAAZS AWFiS Gdańsk39:24 (19:12)
12:00 POLPolitechnika Koszalińska-SŁUSłupia Słupsk33:15 (14:6)
12:00 WARAZS AWF Warszawa-RUCRuch Chorzów18:31 (10:15)
12:00 JELJelenia Góra-PIOPiotrcovia Piotrków Trybunalski24:29 (11:16)
12:00 ZAGZagłębie Lubin-ZGOZgoda Ruda Śląska-Bielszowice33:28 (18:16)
12:00 VISVistal Gdynia-MKSMKS Lublin26:37 (10:22)
przejdź na górę
- 23. Kolejka 
sobota, 14 marzec 2009
12:00 GDAAZS AWFiS Gdańsk-RUCRuch Chorzów24:29 (15:13)
12:00 WARAZS AWF Warszawa-SŁUSłupia Słupsk22:31 (10:13)
przejdź na górę
- 24. Kolejka 
piątek, 20 marzec 2009
12:00 GDAAZS AWFiS Gdańsk-SŁUSłupia Słupsk29:34 (19:16)
sobota, 21 marzec 2009
12:00 RUCRuch Chorzów-WARAZS AWF Warszawa42:19 (22:8)
przejdź na górę
- 25. Kolejka 
sobota, 28 marzec 2009
12:00 WARAZS AWF Warszawa-GDAAZS AWFiS Gdańsk29:42 (9:21)
12:00 SŁUSłupia Słupsk-RUCRuch Chorzów25:38 (12:21)
przejdź na górę
- 26. Kolejka 
niedziela, 19 kwiecień 2009
12:00 SŁUSłupia Słupsk-WARAZS AWF Warszawa33:26 (16:11)
12:00 RUCRuch Chorzów-GDAAZS AWFiS Gdańsk31:26 (13:9)
przejdź na górę
- 27. Kolejka 
sobota, 25 kwiecień 2009
12:00 SŁUSłupia Słupsk-GDAAZS AWFiS Gdańsk25:23 (13:11)
12:00 WARAZS AWF Warszawa-RUCRuch Chorzów19:49 (9:20)
przejdź na górę
- 28. Kolejka 
środa, 29 kwiecień 2009
12:00 GDAAZS AWFiS Gdańsk-WARAZS AWF Warszawa33:26 (17:12)
sobota, 02 maj 2009
12:00 RUCRuch Chorzów-SŁUSłupia Słupsk32:29 (15:13)
przejdź na górę

Sponsorzy

Współpraca

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Akceptuję pliki cookies z tej witryny.