MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski

Jesteś tutaj: Start » Aktualności » Ekstraklasa » Zwycięstwo z rekordem ligi !!!
wtorek, 27 Cze 2017

Zwycięstwo z rekordem ligi !!!

Drukuj PDF

Piotrcovia pokonała na wyjeździe Olimpię Beskid Nowy Sącz i zapewniła sobie, na kolejkę przed końcem, 8 miejsce w sezonie 2016/17.

 

Okazałe zwycięstwo, a przede wszystkim duża liczba zdobytych bramek, pozwoliły Piotrcovii na ustanowienie rekordu ilości zdobytych goli w jednym meczu w obecnym sezonie. W ramach PGNIG Superligi Kobiet rozegrano już ponad 180 spotkań i nikomu nie udało się przekroczyć granicy 40 zdobytych bramek. (tylko zespoły z Lubina i Lublina zdołały rzucić 40 goli). Dopiero dziś ta sztuka udała się naszym zawodniczkom, a autorką pierwszej w sezonie bramki nr 41 była Aneta Osuch. Gratulujemy !!!

Sam mecz miał wyrównany przebieg tylko w pierwszej połowie, nasze zawodniczki prowadziły, ale różnicą jednej, dwóch lub trzech bramek. Dopiero w samej końcówce przewaga wzrosła do pięciu trafień. Dobra gra zaraz po przerwie ustawiła mecz, w 40 minucie piłkarki Piotrcovii wygrywały już 30:21. Znów straciliśmy dużo bramek, ale tym razem to nie martwi. Jeśli w ataku ma się taką moc jak dziś Piotrcovia, to można sobie pozwolić na mniej agresywną grę w obronie.

OLIMPIA BESKID NOWY SĄCZ - PIOTRCOVIA 29:41 (16:21)

PIOTRCOVIA - Sarnecka, Opelt - Despodovska 11 (6/6), Belmas 8, Ivanovic 5, Marszałek 5, Dronzikowska 3, Wypych 2, Kucharska 2, Kopertowska 2, Sobińska 1, Matyja 1, Osuch 1, Klonowska, Szafnicka.


Sponsorzy

Współpraca

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Akceptuję pliki cookies z tej witryny.