MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski

Jesteś tutaj: Start » Aktualności » Ekstraklasa » Niedziela z KPR Kobierzyce
wtorek, 27 Cze 2017

Niedziela z KPR Kobierzyce

Drukuj PDF

Już w niedzielę 7 maja o godzinie 18 00 w hali Relax kolejny mecz piłkarek ręcznych Piotrcovii.

 

Tym razem gościć będziemy zespół KPR Gminy Kobierzyce, ekipę, którą nasze zawodniczki w tym sezonie pokonały już 3 razy. Ale jak będzie tym razem, nie wiadomo. Ostatnie wyniki Piotrcovii dowodzą, że wszelkie prognozy i te sportowe i te logiczne nie maja większego sensu. Po prostu zapraszamy na niedzielny mecz i zobaczymy co się wydarzy. KPR Kobierzyce to solidny, rozwijający się zespół, ale ostatnio  naszym zawodniczkom lepiej grało się z silniejszymi ekipami, więc może warto być optymistą przed niedzielnym spotkaniem. Wszystko wyjaśni się 7 maja przed godziną 20 00. Zapraszamy na mecz i zachęcamy do dopingu.

W ostatni weekend młode zawodniczki Piotrcovii wzięły udział w turnieju 1/16 finału Pucharu ZPRP młodziczek, oto wyniki :

Pogoń-Zagłebie 40:17     Piotrcovia Bellator 11:15
Bellator-Pogoń 18:28      Piotrcovia-Zagłębie 34:15
Zagłębie-Bellator 10:20    Piotrcovia-Pogoń 15:18
Tabela
1.Pogoń Zabrze       6 pkt
2.Bellator Ryjewo     4
3.Piotrcovia              2
4.Zagłębie Lubin       0
Piotrcovia odpadła z dalszych rozgrywek

Sponsorzy

Współpraca

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Akceptuję pliki cookies z tej witryny.