Jesteś tutaj: Start » Aktualności » Ekstraklasa » Druga połowa - zapomnieć
czwartek, 25 Maj 2017

Druga połowa - zapomnieć

Drukuj PDF

Do przerwy remis po 14, mimo tego, że prowadzimy już w pewnym momencie 12:8 i wydaje się, że wszystko potoczy się jak w poprzednich, zwycięskich dla Piotrcovii spotkaniach w walce o miejsca 7-12.

Jednak druga połowa jest zupełnie inna. Gospodynie mimo absencji Patrycji Wójcik, Karoliny Mokrzkiej, Agnieszki Łazańskiei i Magdaleny Ziółkowskiej grają ambitnie i zdecydowanie lepiej od Piotrcovii. My za to razimy nieskutecznością, gubimy piłki w ataku. Słabo spisuje się także obrona i bramkarki. W 54 minucie jest już 31:21 dla UKS Kościerzyna. Szczytem nieporadności Piotrcovii jest sytuacja, w której bramkarka gospodyń Agnieszka Kordunowska-Lupa dwukrotnie w sytuacjach sam-na-sam powstrzymuje najskuteczniejszą w meczu z Olimpią-Beskid Nowy Sącz Katarzynę Sobińską. Ostatecznie, po bardzo słabej drugiej połowie, przegrywamy różnicą 7 bramek. Tym razem nie udało się wyeliminować najskuteczniejszych piłkarek w drużynie przeciwniczek - leworęczna Justyna Belter rzuciła 7 bramek. Niech to będzie ostrzeżenie dla naszej drużyny przed kolejnymi wyjazdowymi meczami z AZS Gdańsk i KPR Jelenia Góra. Zastanawiający jest też fakt, że mimo zdecydowanie dłuższej ławki niektóre zawodniczki Piotrcovii nawet nie "powąchały" parkietu...

UKS PCM Kościerzyna - MKS Piotrcovia 31:24 (14:14)

Bramki:

UKS PCM Kościerzyna: Belter 7, Konofał 6, Bunikowska 5, Sus 4, Białek 4, Jakubowska 2, Krajewska 2, Rogożeńska 1.

MKS Piotrcovia: Wypych 10 (karne 6/6), Kucharska 4, Ivanovic 3, Despodovska 3, Kopertowska 2, Dronzikowska 1, Jałoszewska 1, Sobińska, Szafnicka, Matyja, Klonowska.